نمای اپل واچ سری 4
اپل واچ سری 4

اپل واچ سری 4
معرفی

در ماه های آخر سال 2017 (21 شهریور1397) در رونمایی محصولات جدید اپل در سالن استیو جابز چند محصول از جمله آیفون XS,XS MAX و XR معرفی شد، اما معرفی اپل واچ سری 4 یک سوپرایز برای طرافداران گجت های پوشیدنی بود زیرا تغییرات زیادی نسبت به نسل پیشین خود کرده بود.
اپل میگوید اساسا اپل واچ سری 4 را دوباره طراحی کرده است و به کمک سنسور هایی تلاش کرده شما را سالم تر نگه دارد.رونمایی اپل واچ سری 4

تغییرات:

استفاده از سنسور قلب جدید به همراه نمایشگر بزرگتر، اشتراک گذاری فعالیت با دوستان و مربی تماس تلفنی و پیام ، گوش دادن به موسقی حتی هنگامی که از تلفن همراه خود دور هستید بخشی از تغییرات اپل واچ سری 4 است که در ادامه به بررسی آن خواهیم پرداخت.

صفحه نمایش اپل واچ سری 4:

تکامل در طراجی اپل واچ سری 4 را میتوان در بزرگتر شدن 30 درصدی صفحه نمایش به همراه منحنی شدن کناره های صفحه نمایش با استفاده از تکنولوژی OTPO اطلاعات بیشتری را در یک نگاه نمایش میدهد.3 اپل واچ سری 4

تراشه جدید:

تراشه یا همان پردازنده جدید به نام S4 نامگذاری شده و قابلیت های ویژه ای را در یک فضای کوچک و با سرعت بالا به نمایش میگذارد. اپل همواره با محصولات جدید تراشه های جدید و منحصر به فردی معرفی میکند.
اپل میگوید پردازنده جدید خود تا 2 برابر سریع تر از پردازنده ی نسل قبلی است.پردازنده اپل واچ سری 4

مکالمه با اپل واچ سری 4:

در این زمینه نیز پیشرفت 50 درصدی نسبت به نسل گذشته داشته ایم.
از قابلیت Siri و Walkie Talkie اپل استفاده کنید و با وضوح بالا صدای خود را انتقال دهید.

با اپل واچ سلامت باشید:

با استفاده از برنامه ECG اپل ضربان به ضربان قلب شما در برنامه Health بر روی آیفون شما ذخیره میشود و شما میتوانید آن را با دکتر خود به اشتراک بگذارید. البته همواره یک پزشک قلب با شماست زیرا اپل واچ سری 4 میتواند ناهنجاری های قلبی را به شما گزارش دهد.
همچنین تمامی اطلاعات فعالیت های شما از جمله خواب، تغذیه، فعالیت و تناسب اندام خود را با اپل واچ سری 4 در درست بگیرید.
اپل واچ سری 4 برنامه های متنوعی برای سلامتی شما دارد از کنترل و ثبت ضربان قلب تا آرامش و تمرکز ذهن و کاهش استرس از طریق تنفس بهتر و کنترل سطح گلوکوز در دیابت نوع 1 و 2.قلب اپل واچ سری 4

اورژانس SOS:

در مواقع اضطراری میتوانید به راحتی حتی با اورژانس تماس بگیرید، اطلاعات پزشکی خود، موقعیت مکانی و سابقه پزشکی را برای اورژنس میفرستد و درخواست کمک میکند حتی زمانی که از گوشی خود دور هستید.

ورزش با اپل واچ سری 4:

اپل میگوید سری 4 بیشتر از یک ساعت ورزشی است.
مانند یک مربی در ورزش کنار شماست. هنگام پیاده روی، یوگا، شنا و هر ورزش انجام دهید کنار شماست و فعالیت های شما را ثبت میکند.
تا 50 متر فشار آب را تحمل میکند و شرایط آب و هوایی و کیفیت UV هوا را به شما نشان میدهد. در کنار ورزش به گوش دادن موزیک بپردازید و برنامه ورزشی هفتگی خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

تماس و ارسال پیام:

قابلیت های ارسال اس ام اس، پیام صوتی و تماس صوتی با اپل واچ سری 4 بگیرید و بودن صدا کردن Hey Siri از قابلیت تماس استفاده کنید زیرا همواره اپل واچ شما را میشناسد.

نتیجه گیری :

بدون شک اپل واچ سری 4 اپل قدرتمند ترین و با کیفیت ترین گجت پوشیدنی تا نگارش این مقاله است و نباید در خرید آن شک و تردیدی به خود راه داد. پارسان می نیز تلاش میکند محصولات اپل را با بهترین قیمت در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار دهد. شما میتوانید از این صفحه محصولات را مشاهده ، مقایسه و خرید کنید.