بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ✦پارسان می✦ کاملا محفوظ می باشد

راهنمای شارژ کیف پول

پرداخت مبالغ بالای 50 میلیون تومان کالاها 


 

با توجه به محدودیت هائی که از طرف بانکها برای پرداخت مبالغ بالای 50میلیون وجود دارد ، راه هائی برای رفع این مشکل وجود دارد که بصورت تصویری می توانید آن را مرحله به مرحله با توجه به تصاویر زیر آن را دنبال کنید و به راحتی خرید خود را انجام دهید. 

 

  • مرحله 1)

در ابتدا باید جهت شارژ کیف پول و پرداخت مبالغ بالای 50میلیون تومان در سایت ، عضویت خود را ثبت نمائید و سپس مانند شکل زیر از این قسمت وارد پروفایل خود بشوید و یا اگر عضویت خود را ثبت نکرده اید هم از این قسمت می توانید عضویت خود را در سایت ثبت نمائید. 

 

 

 

 

  • مرحله2) 

سپس بعد از ورود ، از سمت راست وارد قسمت « پروفایل من » می شویم و در پائین صفحه روی گزینه « افزایش اعتبار کیف پول » کلیک می کنیم. 

 

 

 

 

  • مرحله 3)

در این مرحله در قسمت میزان شارژ .....................  با توجه به مبلغ مورد نظر عدد خود را وارد می کنیم. باید توجه کنیم برای پرداخت مبالغ بالای 50 میلیون تومان حتما باید شارژ کیف پول را در دو یا چند مرحله انجام دهیم . 

 

 

 

 

  • مرحله 4) 

در انتها با وارد کردن مبلغ مورد نظر خود وارد صفحه درگاه پرداخت بانکی (ملت) خواهید شد که توصیه می شود جهت وارد کردن رمز و اطلاعات کارت خود ، نکات امنیتی را همیشه رعایت نمائید. 

 

 

 

 

 

 

با توجه به تصویر پائین ، مسیر ساده تر دیگری هم وجود دارد و آن اینکه پس از ثبت عضویت و ورود ، از قسمت پائین سایت ،  شما مستقیما به صفحه پرداخت (همان مرحله 3) که در بالا توضیح دادیم وارد می شوید و پس از آن به صفحه درگاه بانکی هدایت می شوید. 

 

 

 

 

در پایان با تشکر از حسن انتخاب شما و خرید از فروشگاه اینترنتی پارسان می ، اگر سوالی درباره نحوه خرید اینترنتی از این سایت دارید به راهنماهای موجود در سایت مراجعه کرده و در صورتیکه جواب سوال خود را در هیچ کدام از اینها پیدا نکردید با شماره تلفن 02188853790 تماس بگیرید تا همکاران فروش، شما را راهنمائی بفرمایند. 

 

نظرات

captcha Refresh
info@parsanme.com
021-88853790
whatsapp