نمای خرید لپ تاپ ایسوس
خرید لپ تاپ ایسوس

خرید لپ تاپ ایسوس

ایسوس سومین تولید کننده لپ تاپ در جهان میباشد و یک کمپانی پیشتاز در عصر دیجیتال است.
ایسوس از چهار حرف آخر کلمه  Pegasus  اسب بالداری در اسطوره های یونان گرفته شده است و بیانگر الهام از هنر و یادگیری است و در محصولات خود سعی کرده خلاقیت و نوآوری خود رو با کیفیت مناسبی ارائه دهد.

آزمونهای ایسوس

مانند تست های که خودرو سازان از محصولات جدید خود میگیرند ایسوس هم خلاقیت یا شاید بهتر است بگوییم تستی از محصولات خود در دنیای آی تی ثبت کرده است که در زیر به چند مورد از آنها اشاره میکنیم:

در فضا

لپ تاپ های ایسوس یک ماموریت فضایی ۶۰۰ روزه بدون نقص را در فضا با دو مدل از دستگاه های خود در ایستگاه فضایی MIR  توسط R&K انتخاب شدند هردو لپ تاپ در طول ۶۰۰ روز ماموریت تونستند بدون نقص کار خود را ادامه دهند با توجه به تفاوت جریان حرارت در فضا و زمین افتخار بزرگی برای این برند کسب شد.

در هوا

لپ تاپ های ایسوس به واحد نجات هلی کوپتر کمک شایانی کردند و واحد نجات  NRMA CareFlight

استرالیا از این دستگاه ها استفاده میکنند و از توانایی لپ تاپ های ایسوس در برابر ارتعاشات هوایی شگفت زده شدند.

در جاده

در طول مسابقات PATAGONIA 2000 به سبب استفاده جهت نقشه کنفرانس ویدیویی دو طرفه و ارتباط ایمیلی را دستگاه های ایسوس فراهم کرد وعملکرد موفقیت آمیزی از حرارت بیابان تا سرمای کوهستان به دست آورد.

در مرتفع ترین قله جهان

یک گروه کوه نوردی هنگام سعود به قله اورست با حمل دستگاه های ایسوس در ارتفاعت ۵ هزار متری از سطح زمین توانستند از لپ تاپ های ایسوس استفاده نمایند و رضایت این گروه را در این شرایط سخت جلب کند.

لپ تاپ ایسوس با چه شاسی بخریم؟

لپ تاپ های ایسوس در چند شاسی مختلف شامل شاسی به بازار عرضه میشوند و بنا به نیاز شما از حرف اول این مدل ها میتوان تا حدودی تشخیص داد که بدنه آنها با چه متریالی ساخته شده اند، بدنه های معروف این لپ تاپ ها شامل سری K ,R  و X که جهت کارهای روزمره با کاربری عام وقیمت های منطقی ، سری FXوG لپ تاپ های مخصوص بازی با ویژگی سخت افزار قوی ، سری N که معروف به لپ تاپ چند رسانه ای و لپ تاپ های خانواده هستند که طراحی زیبایی داند و ایسوس سعی بر این داره که تکنولوژی های جدیدتری را در آنها به کار گیرد.نمای زن بوک

در خرید لپ تاپ ایسوس سخت افزار را فراموش نکنید

همانطور که گفته شد لپ تاپ های ایسوس را در شاسی های مختلف بنا به نیاز خود جهت کاربری های مختلف میتوان تهیه کرد ولی در این میان نباید نقش سخت افزار را فراموش کنید. پیشنهاد میکنیم با در نظر گرفتن کاربرد خود از لپ تاپ به انتخاب مورد نظر خود برسید. اگر کارهای پردازشی ، بازی انجام میدهید به سراغ پردازنده های Core i7  یا Core i5 بروید و اگر لپ تاپ را برای کارهای ساده از جمله دیدن فیلم وگوش دادن به موسیقی و برنامه آفیس میخواهید به سراغ لپ تاپ با پردازنده های i3,DUAL COR  یا حتی CELERON بروید و پول خود را صرف هزینه های کاربردی تر کنید(: .

قطعات دیگر را فراموش نکنید:

در خرید لپ تاپ ایسوس قطعا قطعات دیگر هم مهم هستند. مثلا اگر شما به میزان زیادی فضا جهت ذخیره اطلاعات نیاز دارید حتما به سراغ لپ تاپ هایی با ظرفیت هارد 1TB  یا 2TB بروید تا بعدا با صرف هزینه بالا نیاز به تعویض و ارتقا هارد دستگاه خود نباشید.

قطعات دیگر از جمله حافظه رم و کارت گرافیک و صفحه نمایش بسیار بسیار مهم میباشند که حتما در مقاله ای جدا گانه به توضیح جداگانه راجب هر یک خواهیم پرداخت.

جهت هدایت به صفحه خرید لپ تاپ ایسوس روی تصویر پایین کلیک فرمایید.
لوگو ایسوس در خرید لپ تاپ ایسوس