بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد پارسان می کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :
مجیک موس بی سیم اپل مدل Magic Mouse 2 gray ارسال رایگان

مجیک موس بی سیم اپل مدل Magic Mouse 2 gray

  • 3,490,000 تومان
مجیک موس بی سیم اپل مدل Magic Mouse 2 white ارسال رایگان

مجیک موس بی سیم اپل مدل Magic Mouse 2 white

  • 2,425,000 تومان
  • 2,330,000 تومان
مجیک موس

مجیک موس 

 

بیشتر ما حداقل با یکی از محصولات اپل  کارکرده ایم . قبل از خرید از قیمت بالای آن شکایت داریم. دل را به دریا می زنیم و خرید را انجام می دهیم ، پس از خرید رنج حاصل از قیمت بالا را به صورت کامل فراموش می کنیم و از خرید یک محصول زیبا و با کیفیت بسیار زیاد لبخند بر لبانمان جاری می شود. 
مجیک موس اپل هم از این قائله مستثنا نیست . در ابتدا قیمت زیاد نسبت به برندهای نامعتبر ما را وسوسه می کند از همان کالاهایی که قبلا استفاده می کردیم استفاده کنیم اما پس از خرید به خود می گوییم کاش زودتر یک موس تاچ را برای خود به ارمغان می آوردیم. 

 

 

  • استفاده از مجیک موس بدون اشغال کردن پورت USB

بله درست است مجیک موس 2 فاقد دانگل جهت اتصال به مک بوک، مک مینی یا آیمک شماست. شما می توانید با بیرون آوردن موس از جعبه فقط با یک حرکت ساده بولتوث خود را روشن و از کار با این مجیک موس فوق العاده هوشمند لذت ببرید . 

 

 

  • با دردسر تعویض باطری در مجیک موس 2 خداحافظی کنید...!

بیشتر ما خاطره ی بد از دردسرهای موس های بی سیم قبلی را داشته ایم که علاوه بر هزینه خرید باطری ناگهانی ما را جهت ادامه کار با کامپیوتر خود مجبور به توقف کار و تعویض باطری می کرد. 
شرکت صاحب سبک و تکنولوژِی اپل برای رفع این مشکل هم در مجیک موس 2 راه حلی اندیشیده است. داخل جعبه مجیک موس 2 کابل لایتینینگ قرار داده شده که در زمان اتمام شارژ می توانید با لپ تاپ خود بوسیله USB موس خود را در مدت زمان کوتاهی شارژ کنید . 

 

 

  • با تمام صفحه موس اسکرول کنید

تکنولوژی مولتی تاچ( Multi-Touch) بکار رفته، مجیک موس 2 را قادر ساخته تا در تمام صفحه موس بتوانید از قابلیت اسکرول و زوم کردن روی عکس ها و .... به راحتی لذت ببرید و سرعت کار خود را هر چه تمام تر افزایش دهید. 

 

 

 

  • جمع بندی 

در پایان باید بگویم قطعا خرید محصول با کیفیت و دارای تکنولوژی هرگز پشیمانی به بار نمی آورد. به خصوص که این تکنولوژی در شرکت اپل که محصولات آن از نظر کیفیت و کارائی ثابت شده است. حذف دردسر تعویض باطری، جایگیری بسیارخوب در دست قابلیت مولتی تاچ، مجیک موس2 را به یک محصول بسیار ارزنده تبدیل کرده است.

فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
info@parsanme.com
021-88853790