shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

✔️⚡تاریخ دقیق برگزاری رویداد WWDC2023 اپل، اعلام شد

رویداد WWDC23 اپل در سال 2023 نیز در اوایل تابستان برگزار می‌شود

⚡تاریخدقیقبرگزاریرویدادWWDC2023اپل،اعلامشد

شرکت اپل در جدیدترین خبر خود، تاریخ دقیق برگزاری رویداد WWDC2023 اپل، را منتشر کرد


 

تاریخ رویداد WWDC2023 اپل

طبق اعلامیه بخش خبری شرکت اپل در تاریخ 29 مارس (7 فروردین 1402)، کنفرانس جهانی توسعه دهندگان اپل در تاریخ 15 خرداد 1402 (5 ژوئن 2023) آغاز می‌شود.

برنامه WorldWide Developer Conference (WWDC) 2023 طی روزهای 5 تا 9 ژوئن و برابر با 15 تا 19 خرداد اجرا خواهد شد.

 

محتوای رویداد WWDC2023 اپل

طبق سنت رایج در مراسم سالانه WWDC اپل، اینبار نیز به آخرین دستاوردهای مربوط به iOS، iPadOS، macOS، watchOS و tvOS خواهد پرداخت تا توسعه دهندگان را در ایجاد برنامه های نوآورانه کمک کند.

همچنین بر اساس گمانه زنی ها، احتمال دارد اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل در زمان اجرای این مراسم، رونمایی شود.

البته احتمال دارد، اپل، یک سورپرایز جدید در محصولات خانواده مک بوک ایر را نیز برای مخاطبان حاضر کرده باشد که طبق شایعات، مربوط به رونمایی از مک بوک ایر 15 اینچ است.

 

مشاهده قیمت خرید مجیک کیبورد نامریک با تاچ آیدی اپل مشاهده قیمت خرید مبدل اپل مشاهده قیمت خرید مجیک کیبورد با تاچ آیدی اپل مشاهده قیمت خرید مجیک موس نسل 3 سفید اپل

 

نحوه دسترسی به رویداد WWDC2023 اپل و حاضرین در رویداد WWDC2023 اپل

کل مراسم برای همه توسعه دهندگان در جهان بصورت آنلاین و نامحدود، در دسترس بوده و علاوه بر پخش آنلاین، قرار است مراسم حضوری خاصی در اپل پارک (Apple Park) برگزار شود. به این ترتیب که توسعه دهندگان، دانش آموختگان کمپ کارآفرینی اپل و دانشجویان به شکل تصادفی، انتخاب شده و می‌توانند بصورت حضوری در مراسم افتتاحیه شرکت کنند.

بر اساس این برنامه، قرار است، برای تعداد محدودی از دانشجویان، این فرصت فراهم شود که علاوه بر اینکه مراسم اصلی امسال را در Apple Park با تماشاگران آنلاین در سرتاسر جهان ببینند، بتوانند استعدادهای خود را در زمینه کد نویسی از طریق چالش دانشجویی Swift، ارتقاء و نمایش دهند. در این چالش، دانشجویان سرتاسر جهان باید با استفاده از Swift Playgrounds  برنامه ای برای مک و آیپد بنویسند و آن را تا 19 آوریل (28 اردیبهشت) برای اپل ارسال کنند. 

 

 

به نقل از سوزان پرسکات، معاون روابط بین الملل توسعه دهندگان اپل؛

WWDC فرصتی برای ارتباط با توسعه دهندگان با استعداد از سراسر جهان است و رویداد WWDC23 اپل، بزرگترین و هیجان انگیزترین رویداد ما خواهد بود.

 

اطلاعات کامل این خبر و همچنین نحوه دسترسی به سایت بارگذاری آثار را می‌توانید در سایت Apple.com مشاهده کنید.

آیا شما درباره رویداد WWDC2023 اپل، چیز بیشتری شنیده‌اید؟ نظرتان را برایمان بنویسید.

 

 

 

 

گردآوری: فروشگاه اینترنتی پارسان می