shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
filter_alt
window
shopping_basket

ماوس اپل

filter_alt فیلتر ها :
color_lens انخاب رنگ
restart_alt

  ماوس بی سیم بلوتوثی اپل مجیک موس اپل  Apple Magic Mouse Wireless

اولین موس سیمی اپل در سال 1983و با نام لیزا ساخته شده و موس اپل، از آن روزگار تاکنون دستخوش تغییرات بسیاری شده و در حال حاضر با تولید مجیک موس اپل Apple Magic Mouse، یکی از پیشتازان این عرضه می‌باشد. شرکت اپل برای اولین بار در سال 2003، اقدام به معرفی ماوس بی سیم بلوتوثی اپل نمود که یک دکمه داشت و موفق‌ترین فروش را در بین کل موس های وایرلس تا آن تاریخ به خودش اختصاص داد. علت اینکه لوگوی اپل در مرکز مجیک موس اپل قرار ندارد اینست که کاربر با قرار دادن لوگو در نزدیکی مچ دست، جهت درست را برای مجیک موس اپل خود انتخاب کند.

در ادامه به توصیف اجمالی موس بی سیم بلوتوثی اپل Apple Wireless Bluetooth Mouse یا مجیک موس اپل خواهیم پرداخت.

 

مجیک موس اپل apple magic mouse

 

مجیک موس 1 اپل - Apple Magic Mouse 1

شرکت اپل در سال 2009، اولین نسل از موس های بی سیم لمسی خود را روانه بازار کرد و نام آن را مجیک موس 1 اپل Apple Magic Mouse 1 گذاشت. مجیک موس 1 اپل، از تاچ چند لمسی پشتیبانی می‌کرد و اجازه می‌داد کاربر با زدن یک یا دو ضربه به سطح موس یا کشیدن انگشتان خود بر روی آن، دستوراتی را به سیستم کامپیوتر ارسال کند.

مجیک موس 1 اپل از حرکات ترکیبی لمسی در تمام جهات و زوایا و اسکرول لمسی پشتیبانی می‌کند و به معنای واقعی یک موس لمسی بی سیم است.

 

موس بلوتوثی بی سیم اپل مجیک موس Apple Wireless Bluetooth Magic Mouse

 

مجیک موس 2 اپل - Apple Magic Mouse 2

مجیک موس اپل تا کنون چند ویرایش مختلف را به خود دیده است. مجیک موس اپل در سالهای مختلف از نظر طراحی، دچار تحول اساسی و فاحشی نگردید و همان فرمت اولیه را حفظ کرده است.

اولین ویرایش مجیک موس اپل، در سال 2015 انجام شد. مجیک موس اپل در این ویرایش به باتری قابل شارژ مجهز شد. باتری مجیک موس اپل 2015 با یک پورت لایتنینگ شارژ می‌شد. عملکرد مولتی تاچ مجیک موس اپل در نسخه 2015 بهبود پیدا کرد. وزن سبک‌تر و طراحی زیباتر نیز از دیگر تغییرات مجیک موس اپل در سال 2015 بود. مجیک موس اپل سال 2015 در واقع با نام مجیک موس 2 شناخته شد.

دومین ویرایش مجیک موس اپل در سال 2017 اتفاق افتاد. شرکت اپل در سال 2017 برای اولین بار، مجیک موس اپل با رنگ خاکستری تیره تولید شد ولی قبل از آن فقط مجیک موس با رنگ سفید تولید می‌شد.

نماینده مجیک موس 2 اپل که در بازار به نام مجیک موس 2 شناخته می‌شود، در واقع معروف به مجیک موس اپل 2019 است که کیفیت ساخت و عملکرد مجیک موس اپل نسبت به نسل قبل بهتر شده و مجیک موس اپل مشکی (Space Gray) و مجیک موس اپل سفید (Silver) رنگ بندی مربوط به این سال هستند. کابل شارژ مجیک موس 2 از نوع لایتنینگ به USB می‌باشد.

 

در صورتی که به مشاهده لیست قیمت خرید انواع موس مایکروسافت یا علاقه دارید، می‌توانید از فروشگاه پارسان می، دیدن کنید.

 

مجیک موس 3 اپل - Apple Magic Mouse 3

سومین ویرایش مجیک موس اپل به سال 2021 مربوط می‌شود که برخی تغییرات جدید را دریافت کرد. روکش کنفی به کابل شارژ مجیک موس 2 اپل اضافه شد، کابل شارژ آن به مدل لایتنینگ به USB-C تغییر کرد و مجیک موس اپل مشکی در کنار مجیک موس اپل سفید، دو مدل مربوط به این سال شدند.

مجیک موس اپل 2021 یک نکته دیگر هم داشت که با توجه به تغییراتی که در آن ایجاد شد به مجیک موس 3 اپل معروف شد و بسیاری از کاربران این نسل از موس اپل را مجیک موس نسل 3 می‌دانند.

 

موس بی سیم اپل Apple Wireless Magic Mouse

 

جدیدترین مجیک موس اپل Apple Magic Mouse

در حال حاضر جدیدترین موس بی سیم اپل Apple، مجیک موس 3 اپل می‌باشد و همانطور که ذکر شد در رنگ های سفید و مشکی در بازار موجود می‌باشد.

 

قیمت خرید مجیک موس اپل Apple Magic Mouse

در حال حاضر مجیک موس 3 سفید و مجیک موس 3 مشکی همراه با مجیک موس 2 سفید و مجیک موس 2 خاکستری در بازار یافت می‌شوند که قیمت خرید مجیک موس اپل در هر یک از این مدلها متفاوت است.

 

خرید انواع مجیک موس اپل Apple Magic Mouse

بنابر آخرین بررسی‌ها، قیمت خرید مجیک ماوس 2 سفید، قیمت خرید مجیک ماوس 3 سفید، قیمت خرید مجیک ماوس 2 مشکی و قیمت خرید مجیک ماوس 3 مشکی، به ترتیب از ارزان‌ترین مدل مجیک موس اپل تا گران‌ترین مدل مجیک موس اپل، در لیست قیمت انواع مجیک موس اپل قرار می‌گیرند.

 

در صورتی که به مشاهده لیست قیمت خرید انواع موس اپل یا علاقه دارید، می‌توانید از فروشگاه پارسان می، دیدن کنید.