shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
roofing
window
shopping_basket
microsoft-surface

قیمت و خرید سرفیس مایکروسافت (Microsoft Surface)

سرفیس مایکروسافت | شما می‌توانید ضمن مشاهده و بررسی مشخصات فنی تمامی مدل‌های سرفیس مایکروسافت، اقدام به خرید سرفیس مایکروسافت مورد نظر خود نموده و لوازم جانبی سرفیس مایکروسافت خود را نیز از میان کالاهای این گروه انتخاب کنید.

سرفیس مایکروسافت Microsoft Surface

شرکت مایکروسافت، تمام سیستم های خود (شامل تبلت، لپ تاپ، کامپیوتر آل این وان و گوشی تاشو) را تحت عنوان "سرفیس" دسته بندی کرده است.

ویژگی سرفیس مایکروسافت در همه دسته ها، قابلیت استفاده از کیبورد و قلم میباشد و تمامی آنها دارای صفحه لمسی میباشند.


خانواده "سرفیس مایکروسافت" شامل چند شاخه اصلی و چندین زیرشاخه می‌باشد که به توضیح اجمالی درباره آنها خواهیم پرداخت:

 

 

شاخه تبلت مایکروسافت، شامل زیر شاخه های سرفیس پرو، سرفیس گو می‌باشد:

محصولات دسته تبلت سرفیس مایکروسافت Microsoft Tablet را بعنوان سیستم های 2 در 1 سرفیس مایکروسافت میشناسند. بدین معنی که با وجود اینکه در ظاهر تبلت هستند اما با اضافه کردن کیبورد مخصوص میتوان از آنها بعنوان لپ تاپ نیز استفاده کرد. البته نباید انتظار داشته باشید که همه آنها از قدرتی همانند لپ تاپ ها برخوردار باشند.

 

1- سرفیس گو:

سرفیس گو Surface Go، در واقع ادامه دهنده نسل سرفیس اولیه میباشد.

سرفیس گو، سرفیس گو 2 و سرفیس گو 3 جزو جدیدترین اعضای دسته سرفیس گو میباشند که در حال حاضر سرفیس گو 3 در بازار یافت میشود.

مقرون به صرفه ترین و کوچک ترین عضو خانواده سرفیس ها، سرفیس گو بوده و بسیار جمع و جور و سبک است. سرفیس گو از دوربین جلو و پشت بهره میبرد و با اضافه شدن کیبورد بعنوان لپ تاپ نیز به کار گرفته میشود. البته باید این را بدانید که سرفیس گو بیشتر برای مرور فضای اینترنت و ارسال ایمیل و نوشتن فایلهای متنی و یادداشت برداری با قلم، استفاده میشود.

مهمترین شاخصه سرفیس گو، ابعاد و وزن بسیار کم و قابلیت حمل بالای آن میباشد. در بسته بندی این گروه کیبورد وجود ندارد.

 

2- سرفیس پرو X:

سرفیس پرو X، یکی دیگر از تبلت های مایکروسافت بوده و یکی از اعضای خانواده سرفیس پرو محسوب میشود. دلیل تفکیک سرفیس پرو X از سایر سرفیس پروها اینست که از پردازنده کم مصرف مایکروسافت موسوم به SQ در سرفیس پرو X استفاده شده و همین امر سبب میشود که نسبت به سرفیس پرو کم مصرف تر باشد. با استفاده از کیبورد میتوان سرفیس پرو X را بعنوان لپ تاپ استفاده کرد ولی کیبورد در بسته بندی این کالا وجود ندارد.

سرفیس پرو X با تراشه SQ1 و سرفیس پرو X با تراشه SQ2، نسلهای مختلف تولید شده در این دسته میباشند که در حال حاضر سرفیس پرو X با تراشه SQ2 در بازار یافت میشود.


3- سرفیس پرو:

دسته سرفیس پرو مایکروسافت Microsoft surface Pro شامل بهترین تبلت های مایکروسافت است که در حال حاضر نسل نهم آن تولید شده است.

سرفیس پرو، سرفیس پرو 2، سرفیس پرو 3، سرفیس پرو 4، سرفیس پرو 5، سرفیس پرو 6، سرفیس پرو 7، سرفیس پرو 7 پلاس، سرفیس پرو 8 و سرفیس پرو 9، محصولاتی هستند که تاکنون در این دسته تولید شده اند و هم اکنون سرفیس پرو 7، سرفیس پرو 8 و سرفیس پرو 9 در بازار موجود میباشند.

محصولات دسته سرفیس پرو نمایشگر بزرگتر و واضح تر نسبت به سرفیس گو داشته و تفاوت اصلی آن با سرفیس پرو X، در مدل پردازنده آنها میباشد.

در بسته بندی سرفیس پرو نیز خبری از کیبورد نیست ولی با اتصال کیبورد میتوان بعنوان لپ تاپ از آن استفاده کرد. قدرت پردازش این گروه بالا بوده و نزدیکترین گروه به لپ تاپ ها میباشند.

 

 

شاخه لپ تاپ مایکروسافت، شامل زیر شاخه های سرفیس لپ تاپ گو، سرفیس لپ تاپ SE، سرفیس لپ تاپ بوک و سرفیس لپ تاپ است:

تمام اعضای گروه لپ تاپ سرفیس مایکروسافت Microsoft Surface Laptop دارای کیبورد بوده و نمای اصلی آنها، شبیه به سیستم های لپ تاپ سنتی میباشد. البته برخی از محصولات این دسته را میتوان با جدا کردن کیبورد، بعنوان تبلت نیز استفاده کرد اما تفاوت آنها با شاخه تبلت ها، اینست که همراه خودشان، کیبورد دارند و نیازی نیست که بصورت جداگانه آن را تهیه کرد.

 

1- سرفیس لپ تاپ گو:

خانواده سرفیس لپ تاپ گو Surface Laptop Go، بعنوان جایگزینی مقرون به صرفه و کاملا قابل حمل، برای لپ تاپ های دیگر مایکروسافت، به بازار معرفی شده است. سرفیس لپ تاپ گو به جهت قیمت مناسب، دارای مشخصات فنی ضعیف تری نسبت به لپ تاپ های رده بالای مایکروسافت است اما به خوبی از پس کارهای روزمره شما برمی‌آید و با ابعاد کوچک و ظریفش در هر جایی با شما همراه خواهد بود.

تاکنون دو نسخه از سرفیس لپ تاپ گو معرفی شده اند که به ترتیب زیر میباشند:

سرفیس لپ تاپ گو  و سرفیس لپ تاپ گو 2.

 

2- سرفیس لپ تاپ اس ای:

اولین نسخه از سرفیس لپ تاپ SE، در سال 2022 تولید شد که میتوان آنرا بک لپ تاپ نسخه خاص و با هدف جامعه دانش آموزان قلمداد کرد. مشخصات فنی سرفیس لپ تاپ SE از سرفیس لپ تاپ گو ضعیف تر بوده و نسخه حال حاضر آن فقط در سطح دانش آموزان مدارس خواهد بود و به همین دلیل از قابلیت تعمیر بالاتری نیز برخوردار است.

 

3- سرفیس لپ تاپ:

اصلی ترین نسخه سرفیس مایکروسافت که تداعی کننده شمایل لپ تاپ سنتی است، سرفیس لپ تاپ مایکروسافت Microsoft Surface Laptop است که تاکنون در نسخه های سرفیس لپ تاپ 1، سرفیس لپ تاپ 2، سرفیس لپ تاپ 3، سرفیس لپ تاپ 4 و سرفیس لپ تاپ 5، روانه بازار شده است.

این دسته از سرفیس ها کار محاسباتی و گرافیکی را به خوبی انجام داده و صفحه لمسی و کیبورد استاندارد دارند و معمولا در سایزهای 13 و 15 اینچ که در بین لپ تاپ ها متداول است، تولید میشود.

 

4- سرفیس لپ تاپ استودیو:

قدرتمندترین لپ تاپ در بین محصولات مایکروسافت، سرفیس لپ تاپ استودیو Microsoft Surface Laptop Studio بوده و تنها یک نسخه از آن تاکنون تولید شده است. سرفیس لپ تاپ استودیو برای کارهای گرافیکی و طراحی بسیار مناسب است.

ویژگی خاص سرفیس لپ تاپ استودیو، صفحه نمایش با چرخش دوگانه است که امکان نمایش تصویر را برای فردی که در پشت آن قرار گرفته نیز فراهم میکند.

 

 

شاخه کامپیوترهای All in one مایکروسافت شامل سرفیس استودیو:

اعضای این شاخه بسته کاملی از نمایشگر، کیس، کیبورد، موس و قلم هستند و این اقلام در جعبه کالا موجود میباشند.

 

1- سرفیس استودیو:

سرفیس استودیو Microsoft Surface Studio را باید تنها دستگاه مایکروسافت در دسته کامپیوترهای همه کاره یا آل این وان، در نظر بگیرید. ویژگی سرفیس استودیو اینست که کیبورد و موس و قلم لمسی در بسته بندی آن وجود دارد و بزرگترین نمایشگر را در بین تمامی دستگاههای سرفیس مایکروسافت در کنارش میبیند.

تا کنون 3 نسخه از این خانواده تولید شده اند که به ترتیب شامل: 

سرفیس استودیو، سرفیس استودیو 2، سرفیس استودیو 2 پلاس میباشند.

 

شاخه دستگاههای دو صفحه ای اندرویدی، شامل سرفیس دوئو و سرفیس دوئو 2:

این دسته از سرفیس مایکروسافت، برای بخشی از مخاطبان طراحی شد که نیاز به یک تبلت یا گوشی دارند که هم سایز بزرگی داشته باشد و هم فضای زیادی اشغال نکند! بنابراین از قابلیت صفحه تاشو برخوردار شدند تا در مواقع نیاز از کل صفحه نمایش یا نیمی از آن بتوان استفاده کرد. سرفیس نئو نیز در این دسته جای میگیرد که بدلیل قدیمی بودن از توضیح آن خودداری میکنیم.

 

1- سرفیس دوئو:

سرفیس دوئو Microsoft Surface Duo را میتوان یک گوشی هوشمند بزرگ دانست که دارای سیستم عامل اندروید بوده و نمایشگری تاشو دارد.