shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
filter_alt
shopping_basket

✔️ قیمت خرید مجیک ترک پد اپل | Apple Magic Trackpad

filter_alt فیلتر ها :
color_lens انخاب رنگ
restart_alt

مجیک ترک پد اپل (ترک پد لمسی اپل)  Apple Magic Trackpad Multi-Touch


 

مجیک ترک پد

مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Magic Trackpad یک صفحه تمام لمسی است که شرکت اپل به عنوان یکی از لوازم جانبی جایگزین موس برای دستگاههای مک، معرفی کرده است.apple-touch-trackpad

البته ممکن است برخی از کاربران، مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad را بعنوان یار کمکی و به طور همزمان در کنار موس، به کار بگیرند.

مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad، با ارتباط بی سیم و از طریق بلوتوث به دستگاه متصل شده و با قابلیت مولتی تاچ (Multi-Touch) و فوس تاچ (Force Touch) خود، امکان کار با مک را بسیار ساده‌تر می‌کند.با استفاده از مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Magic Trackpad به آسانی می‌توانید در بین پنجره ها جابجا شوید، در صفحه اسکرول کنید، فایل ها را مدیریت کنید، زوم کنید و کارکردی شبیه به تاچ پد مک بوک ها را تجربه کنید.

همچنین مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad را می‌توان در کنار آیپدها نیز به کار گرفت.

 

مجیک ترک پد اپل

 

مجیک ترک پد: نسل اول Apple Multi-Touch Trackpad 1

اولین نسل از مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad در سال 2010 عرضه شد.

مجیک ترک پد 1 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 1 از باتری تعویض شدنی استفاده می‌کرد و شکلی مربعی داشت که فضای مربوط به باتری در زیر صفحه و بعنوان پایه استفاده می‌شد.

مجیک ترک پد 1 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 به قابلیت فورس تاچ مجهز نبود.

 

 

در صورتی که به مشاهده لیست قیمت خرید انواع ترک پد اپل علاقه دارید، می‌توانید از فروشگاه پارسان می، دیدن کنید.

 

 

مجیک ترک پد: نسل دوم Apple Multi-Touch Trackpad 2

دومین نسل از مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad در سال 2015 معرفی گردید.

مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 از یک سطح چند لمسی 4 اینچی اینچی برخوردار بوده و 11 مدل از ژست های حرکتی را امکان پذیر می‌کند و برای اولین بار مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 به فورس تاچ نیز مجهز شد.

مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 از طراحی جدید و صفحه‌ای بزرگتر از نسل قبل، بهره گرفته و قابلیت شارژ باتری لیتیوم یونی به وسیله یک پورت لایتنینگ، به آن اضافه شده است.

اتصال مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 از طریق بلوتوث بوده و ماندگاری شارژ آن، حدود یک ماه می‌باشد.

مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 در رنگ های سفید و (از سال 2017) خاکستری تیره تولید می‌شد.

ارتفاع مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 با مجیک کیبورد اپل یکسان بوده و می‌توانند به راحتی در کنار هم مورد استفاده قرار گیرند. کاهش ارتفاع مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 به دلیل حذف فضای باتری، ایجاد شده است.

 

Apple Magic Trackpad Multi-Touch

 

مجیک ترک پد: نسل سوم Apple Multi-Touch Trackpad 3

سومین ویرایش از مجیک ترک پد اپل 2021 (مجیک ترک پد 3)  Apple Multi-Touch Trackpad 2021 در سال 2021 توسط اپل طراحی شده است. در واقع مجیک ترک پد 3 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 3 همان مجیک ترک پد 2 می‌باشد که در سال 2021، تغییراتی را در خود به همراه داشت و برای قرار گیری در بسته بندی آی مک 24 اینچی 2021 آماده شده بود.

در مجیک ترک پد 3 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 3، کابل شارژ از نوع USB-C به لایتنینگ بوده و لبه های گردتر داشته و در رنگ های نقره‌ای و (از سال 2022) مشکی تولید شده است.

یکی از تفاوتهای مجیک ترک پد 3 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 3 با نسل قبل، قابلیت 3D Touch (حساسیت به فشار، بیشتر از فورس تاچ) در مجیک ترک پد جدید اپل است.

 

 

در صورتی که به مشاهده لیست قیمت خرید انواع مجیک ترک پد اپل علاقه دارید، می‌توانید از فروشگاه پارسان می، دیدن کنید.

 

 

مجیک ترک پد: جدیدترین ترک پد لمسی اپل Apple Multi-Touch Trackpad

در حال حاضر جدیدترین ترک پد اپل، مجیک ترک پد 3 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 3 می‌باشد که در رنگ های سفید و مشکی تولید می‌شود.

 

قیمت خرید مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad

اگر در بازار به جستجوی ترک پد اپل بپردازید، مجیک ترک پد 3 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 3 و مجیک ترک پد 2 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 را پیدا می‌کنید که قیمت خرید مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad ، در هر یک از این مدلها، متفاوت است.

 

ترک پد لمسی اپل یا مجیک ترک پد اپل

 

خرید انواع مجیک ترک پد اپل Apple Multi-Touch Trackpad

با تکیه بر جدیدترین مطالعاتی که در بازار داشته ایم، قیمت خرید مجیک ترک پد 2 سفید اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 White، قیمت خرید مجیک ترک پد 3 سفید اپل Apple Multi-Touch Trackpad 3 White، قیمت خرید مجیک ترک پد 2 مشکی اپل Apple Multi-Touch Trackpad 2 Black، قیمت خرید مجیک ترک پد 3 مشکی اپل Apple Multi-Touch Trackpad 3 Black  به ترتیب از ارزان‌ترین مجیک ترک پد تا گران‌ترین مجیک ترک پد اپل، در لیست قیمت مجیک ترک پد اپل قرار بوده اند و قیمت خرید مجیک ترک پد 1 اپل Apple Multi-Touch Trackpad 1 نیز در دسترس نیست و این کالا را بصورت نو پیدا نخواهید کرد.

 

 

در صورتی که به مشاهده لیست قیمت خرید انواع مجیک ترک پد اپل علاقه دارید، می‌توانید از فروشگاه پارسان می، دیدن کنید.