shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
filter_alt
shopping_basket

✔️ قیمت خرید قلم سرفیس | Microsoft Surface Pen

filter_alt فیلتر ها :
color_lens انخاب رنگ
restart_alt

قلم سرفیس مایکروسافت Microsoft Surface Penیکی از بهترین ترکیب‌هایی که می‌توانیم برای قلم و تبلت لمسی نام ببریم، همراهی قلم سرفیس مایکروسافت Microsoft Surface Pen در کنار دستگاه‌های سرفیس مایکروسافت و بخصوص سرفیس پرو مایکروسافت می‌باشد.

قلم سرفیس از ابتدای تولید سرفیس پرو، در کنار تلبت‌های مایکروسافت بوده و توانایی کاربر را در استفاده از سرفیس پرو، بیشتر کرده است. 

 

خرید انواع قلم سرفیس مایکروسافت Microsoft Surface Pen

1-قلم سرفیس پرو نسل اول Microsoft Surface Pro Pen

این قلم مایکروسافت، اولین قلم تاچ Microsoft Surface Pen بود که با سرفیس پرو 1 و سرفیس پرو نسل 2، سازگار بود که نمایشگر آنها با داشتن 1024 نقطه حساس به فشار، یکی از بهترین دستگاه‌های پاسخگو به قلم بود. ایراد این قلم سرفیس این بود که از بلوتوث پشتیبانی نمیکرد، اتصال مغناطیسی به سرفیس نداشت و به مقدار شیب، حساس نبود. البته به همین دلایل، باتری نداشت و نیازی به شارژ نیز نداشت و یک کلید بر روی بدنه خود داشت که نقش راست کلیک را بازی می‌کرد و انتهای قلم نیز به عنوان پاک کن عمل می‌کرد.

 

خرید انواع قلم سرفیس مایکروسافت سرفیس پن Microsoft surface pen

 

2- قلم سرفیس پن Microsoft Classroom Pen

این قلم مایکروسافت با سرفیس گو، سرفیس گو 2 و سرفیس گو 3 سازگار بوده، دارای دو دکمه بود که یکی برای راست کلیک کردن و دیگری برای فعال کردن پاک کن استفاده می‌شد. این قلم نیز 1024 نقطه فشار را شناسایی می‌کرد اما هنوز خبری از بلوتوث، اتصال مغناطیسی و حساسیت به زاویه در این قلم مایکروسافت نبود.

 

3- قلم سرفیس پن Microsoft Classroom Pen 2 و قلم سرفیس پن Microsoft Business Pen

این قلم در سال 2021 عرضه شد و دو نسخه داشت که یکی از آنها با سرفیس گو، سرفیس گو 2 و سرفیس گو 3 (با 4096 نقطه فشار) و دیگری با سرفیس پرو 7 پلاس (با 1024 نقطه فشار) سازگار بود. این قلم نیز مانند قلم نسل قبل، از بلوتوث پشتیبانی نمی‌کرد، اتصال مغناطیسی به سرفیس و حساسیت به زاویه قرارگیری نداشت ولی به جای آن یک گیره داشت که با اتصال آن به پوشش سرفیس، از گم شدن آن جلوگیری می‌کرد. همچنین دارای کلیدهای دوگانه کناری بود که برای راست کلیک و فعال کردن پاک کن استفاده می‌شد. قیمت قلم سرفیس مایکروسافت کلاس روم پن 2، 19.99 دلار در نظر گرفته شده بود زیرا بازار هدف آن دانش آموزان بودند.

 

4- قلم سرفیس پن با کلید کناری Microsoft Surface Pen With 2 Side Buttons

این قلم سرفیس مایکروسافت برای اولین بار، از اتصال بلوتوث استفاده می‌کرد و به غیر از دو دکمه کناری یک دکمه نیز در انتهای خود داشت. دو دکمه کناری برای راست کلیک و فعال سازی پاک کن استفاده می‌شد و دکمه انتهای قلم نیز برای باز کردن Onenote و گرفتن اسکرین شات به کار میرفت.

این قلم سرفیس با سرفیس 3 و سرفیس پرو 3 سازگار بود و 1024 نقطه فشار را شناسایی می‌کرد.

 

5-قلم سرفیس پن با یک کلید در سمت صاف کناری Microsoft Surface Pen With Single Buttons on flat edge

این سری از قلم‌های سرفیس مایکروسافت، با سرفیس پرو 3 و 4، سرفیس لپ تاپ نسل اول، سرفیس 3 و سرفیس استودیو سازگار می‌باشد. این قلم سرفیس در سرفیس استودیو 4096 نقطه و در سایر دستگاه‌های سازگار 1024 نقطه فشار را شناسایی می‌کند و به جز سرفیس لپ تاپ نسل اول، با کمک اتصال مغناطیسی به نوار جانبی سرفیس می‌چسبد (برای اولین بار) و اتصال آن با همه دستگاه‌ها از طریق بلوتوث است. این قلم سرفیس، یک دکمه در لبه کناری و یک دکمه در انتهای خود داشت.

 

قلم سرفیس مایکروسافت سرفیس پن

 

6-قلم سرفیس بدون گیره Microsoft Surface Pen With no clip

این قلم سرفیس مایکروسافت، اولین قلم لمسی این شرکت است که طیف وسیعی از سرفیس‌ها شامل سرفیس پرو، سرفیس لپ تاپ، سرفیس لپ تاپ استودیو، سرفیس بوک، سرفیس گو و سرفیس استودیو را پشتیبانی می‌کند و یک دکمه در نوار کناری برای راست کلیک کردن و یک دکمه نیز در انتهای خود برای فعال سازی پاک کن دارد. این قلم سرفیس، برای اولین بار به قابلیت حساسیت به زاویه، تجهیز شد که در برخی از دستگاه‌ها پشتیبانی می‌شد. همچنین اتصال از طریق بلوتوث و اتصال مغناطیسی به سرفیس، در اکثر مدلهای سازگار با این قلم، وجود داشت و در اکثر سرفیس ها، 4096 نقطه فشار را شناسایی می‌کرد.

 

7-قلم سرفیس اسلیم پن Microsoft slim Pen

قلم سرفیس اسلیم پن 1، یکی از جدیدترین قلم‌های لمسی مایکروسافت است که با سرفیس پرو ایکس و سرفیس دوئو سازگار است. این قلم از نظر ظاهری با گذشته متفاوت بوده و ارگونومی بهتری دارد. قلم اسلیم پن 1 از بک دکمه جانبی برای راست کلیک و دکمه انتهای قلم برای فعال سازی پاک کن و یک چراغ LED تشکیل شده و نوک این قلم 4096 نقطه را در سطح سرفیس شناسایی می‌کند. همچنین با تایپ کاور سرفیس پرو X، بصورت مغناطیسی، متصل می‌شود

 

8-قلم سرفیس اسلیم پن 2 -  Microsoft slim Pen 2

آخرین نسخه از قلم‌های لمسی مایکروسافت، در حال حاضر، قلم سرفیس اسلیم پن 2 می‌باشد که با سرفیس پرو 9، سرفیس پرو 8، سرفیس پرو ایکس، سرفیس لپ تاپ استودیو، سرفیس دوئو 2 و سرفیس هاب 2S سازگار و 4096 نقطه حساس را در تمام این سرفیس‌ها شناسایی می‌کند. این قلم در تمامی سرفیس‌ها از طریق بلوتوث متصل شده و به جز سرفیس دوئو و سرفیس هاب، در بقیه مدلها از اتصال مغناطیسی نیز پشتیبانی می‌کند. همچنین در سرفیس پرو 8 و 9 و سرفیس لپ تاپ استودیو، سیگنال های لمسی را دریافت می‌کند.

 

microsoft surface pen

 

قیمت خرید قلم سرفیس پن مایکروسافت Microsoft Surface Pen

هر چند که قیمت قلم مایکروسافت در ایران تابع عوامل متعددی می‌باشد اما اتیکت قیمت قلم سرفیس در سایت مایکروسافت، تقریبا ثابت بوده و به غیر از مواقعی که تخفیف در نظر گرفته می‌شود، مبلغ مشخصی دارد.

در حال حاضر:

قیمت سرفیس پن، در رنگهای آبی یخی و قرمز خشخاشی 74.99 دلار است که با تخفیف 25 دلاری عرضه می‌شود و قیمت سرفیس پن، در رنگهای مشکی و پلاتینیوم، عدد 99.99 دلار را نشان می‌دهد. البته مانند همیشه، شرکت مایکروسافت برای دانش آموزان و معلمان تخفیف 10 دلاری در قیمت قلم سرفیس پن خود در نظر گرفته است که از مبلغ خرید قلم سرفیس کسر می‌شود.

قیمت سرفیس اسلیم پن نسخه اول، 89.99 دلار می‌باشد که یک نسخه بیزنس نیز دارد که به قیمت 144.99 دلار در سایت مایکروسافت به فروش می‌رسد.

قیمت سرفیس اسلیم پن 2 نیز در نسخه بیزنس 129.99 دلار شروع شده و برای دانش آموزان، معلمان و...، بعد از اعمال تخفیف با قیمت 116.99 دلار به فروش می‌رسد.

در کل باید دقت داشته باشید که حتی قیمت قلم سرفیس مایکروسافت Microsoft Surface Pen بصورت دلاری نیز بصورت همیشگی دستخوش تغییرات است و بیشترین تغییر مربوط به تخفیفات اعلامی مایکروسافت، برای این دسته از کالاها می‌باشد. 

 

برای مشاهده قیمت خرید قلم سرفیس مایکروسافت، می‌توانید در همین صفحه به بررسی انواع مدلهای آن بپردازید.