shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

رویه ارسال سفارش در فروشگاه اینترنتی پارسان می

 

هزینه ارسال در فروشگاه پارسان می، بسیار ناچیز است، حتی برای خریدهایی با قیمت خیلی پائین. این مبلغ بابت جبران بخش کمی از هزینه‌های سنگین بخش ارسال، دریافت می‌شود.

مهمترین کاری که شما باید انجام دهید، مطالعه دقیق قوانین مربوط به ارسال است تا کالای شما با سریع‌ترین روش، به سلامت و در زمان مناسب به دست شما برسد.

 

شرایط و قوانین مربوط به ارسال سفارش:

1- حمل کالای خریداری شده از پارسان می، توسط پیک (ارسال اکسپرس مخصوص تهران)، پست پیشتاز، تیپاکس، کالا پیک و... صورت می‌پذیرد.

2- در تمامی روشهای ارسال، هزینه‌های مرتبط توسط پارسان می، پرداخت شده و هیچگونه پرداختی توسط خریدار به مامور تحویل صورت نمی‌گیرد.

3- روش ارسال کالا، توسط خریدار و در زمان ثبت سفارش انتخاب می‌شود. زمان دریافت کالا در روش‌های مختلف ارسال، بین چند ساعت تا چند روز متغیر خواهد بود.

4- ارسال سفارش، پس از تایید نهایی پرداخت وجه، صورت می‌گیرد (به جز خریدهایی که پرداخت در محل را انتخاب کرده باشند)

5- جهت احراز هویت تحویل گیرنده، در هنگام دریافت سفارش، می‌بایست کارت شناسایی معتبر متعلق به خریدار یا تحویل گیرنده را ارائه دهید.

6- از آنجا که زمان تحویل کالا به مشتری با توجه به عملکرد سامانه‌های توزیع کننده در شهرهای مختلف بستگی دارد، نمی‌توان زمان دقیقی برای تحویل سفارش در نظر گرفت اما این کار معمولاً بین 24 تا 72 ساعت، زمان نیاز دارد.

7- همکاران ما در بخش تحویل کالا، موظف به حضور در نشانی خریدار و تحویل کالا مقابل درب اصلی ساختمان هستند و امکان ورود به داخل ساختمان وجود ندارد.

8- تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان پذیر نبوده و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

9- حتماً در زمان تحویل کالا و در حضور نمایندگان شرکت‌های نامبرده، بسته ارسالی را باز نموده و پس از کنترل بسته دریافتی با سفارش خود، از لحاظ سلامت، تعداد، نوع کالا و...، رسید تحویل را امضاء کنید و در صورت مشاهده مغایرت، از دریافت آن خودداری کرده و بلافاصله با بخش پشتیبانی پارسان می، تماس بگیرید. بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت رسید، مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و   فروشگاه پارسان می، مسئول نمی‌باشد.

10- اگر خریدار، آسیب دیدگی دستگاه را حداکثر تا 24 بعد از دریافت کالا، اعلام نکند و یا صورتجلسه آسیب دیدگی دستگاه (به دلیل حمل نامناسب) را از شرکت حمل و نقل دریافت نکند، فروشگاه اینترنتی پارسان می، هیچ ادعایی را نخواهد پذیرفت.

11- در تکمیل اطلاعات مربوط به آدرس خود دقت کنید. مسئولیت وجود نقص یا اشکال در اطلاعاتی مانند آدرس، کد پستی و ... که ارسال کالا را با مشکل مواجه می‌کند، بر عهده خریدار می‌باشد.

12- روش ارسال و زمان دریافت سفارش، در زمان‌های پرترافیک و خاص، مانند جشنواره‌ها یا روزهای پایانی سال، با روزهای عادی متفاوت بوده و ممکن است بر اساس تصمیمات جدید، تغییر کند.

13- در پارسان می، امکان ثبت سفارش در تمامی ایام سال وجود دارد اما سفارشات ثبت شده در روزهای تعطیل، در اولین روز کاری، قابل ارسال خواهند بود.

    - روز کاری به معنی روزهای شنبه تا چهارشنبه (ساعت 10 تا 19) و پنج شنبه (ساعت 10 تا 14) هر هفته، بجزتعطیلات رسمی می‌باشد.

 

روشهای ارسال و قوانین مربوط به آن:

 

امکان خرید حضوری:

برای آن دسته از مشتریانی که می‌خواهند بصورت حضوری خرید خود را انجام دهند، این امکان فراهم شده است که ضمن تماس با بخش پشتیبانی سایت پارسان می، در دفتر مرکزی این مجموعه حضور یافته و شخصاً نسبت به دریافت کالا و تسویه مبلغ آن، اقدام کنند.

 

در صورتیکه مایل به خرید حضوری نباشید، میتوانید یکی از روشهای زیر را برای ارسال سفارش خود انتخاب نمایید که شرایط هر یک از آنها متفاوت بوده و دقت به جزئیات هر بخش، از اهمیت زیادی برخوردار است.

 

روش اول: ارسال فوری

1- در حال حاضر، مخصوص شهر تهران بوده و برای خریدهایی که قبل از ساعت 17 (در روزهای شنبه تا چهارشنبه) انجام شده باشد، حداکثر تا 3 ساعت پس از ثبت سفارش انجام می‌شود.

2- ارسال فوری شهر تهران، در روزهای پنجشنبه به سفارش‌هایی که قبل از ساعت 13 نهایی شده باشند، تعلق می‌گیرد. 

3- سفارش ثبت شده در زمانی به غیر از ساعات اعلام شده، در اولین روز کاری بعدی، قابل پیگیری و انجام خواهد بود.

4- ارسال فوری تهران، توسط پیک پارسان می، انجام شده و تحویل کالا، مقابل درب و بیرون از ساختمان صورت خواهد گرفت و مامور ارسال مجوز ورود به ساختمان را ندارد.

5- در صورت عدم حضور خریدار در آدرس درج شده یا عدم ارائه مدارک شناسایی معتبر، سفارش شما شده عودت داده شده و در صورت پیگیری خریدار، بعد از انجام هماهنگی با دفتر پارسان می، و پرداخت هزینه‌های مربوطه، مجدداً ارسال خواهد شد

 

تذکر مهم: ارسال سفارشات شهرستان، بصورت پست پیشتاز، تیپاکس، کالا پیک یا... توسط مشتری قابل انتخاب است و با انتخاب شهرهایی به جز تهران، در زمان ثبت آدرس برای دریافت سفارش، گزینه ارسال فوری، بصورت خودکار غیر فعال خواهد شد. در صورت مشاهده هرگونه خطایی در این بخش، مراتب را بلافاصله به پشتیبانی پارسان می، اطلاع دهید.

 

روش دوم: ارسال با پست پیشتاز

1- خریدهایی که قبل از ساعت 14:00 در روزهای شنبه تا چهارشنبه و یا قبل از ساعت 11:00 روزهای پنجشنبه، ثبت نهایی و تسویه شده باشند، در همان روز تحویل پست شده و سفارشات بعد از این ساعت یا سفارشات ثبت شده در ایام تعطیل، در اولین روز کاری بعدی، تحویل پست خواهد شد. 

2- زمان دریافت کالای ارسالی از طریق پست پیشتاز، با توجه به محل سکونت خریدار، بین 24 تا 72 ساعت، متغیر است. 

 

روش سوم: ارسال با تیپاکس

1- خریدهایی که قبل از ساعت 14:00 در روزهای شنبه تا چهارشنبه و یا قبل از ساعت 11:00 روزهای پنجشنبه، ثبت نهایی و تسویه شده باشند، در همان روز تحویل تیپاکس شده و سفارشات بعد از این ساعت یا سفارشات ثبت شده در ایام تعطیل، در اولین روز کاری بعدی، تحویل تیپاکس خواهد شد. 

2- زمان دریافت کالای ارسالی از طریق تیپاکس، با توجه به محل سکونت خریدار، بین 24 تا 72 ساعت، متغیر است. 

 

توجه: 

ارسال تیپاکس به شهرهای قشم، کیش، چابهار، عسلویه، سوران، قائن، سهرورد، لردگان، انبارالوم، تایباد، کلیبر و آشخانه امکانپذیر نمی‌باشد. خواهشمند است مشتریان عزیز از این شهرها، ارسال تیپاکس را انتخاب ننمایند.

 

روش چهارم: ارسال با کالا پیک سیر و سفیر ایرانیان

1- این سامانه فقط برای برخی از شهرستان‌ها فعال بوده و در بقیه شهرها فعالیتی ندارد. لطفاً در زمان تکمیل سفارش به این موضوع دقت کنید تا هزینه اضافه‌ای به شما تحمیل نشود.

2- خریدهایی که قبل از ساعت 16:00 در روزهای شنبه تا چهارشنبه و یا قبل از ساعت 11:00 روزهای پنجشنبه، ثبت نهایی و تسویه شده باشند، در همان روز تحویل کالا پیک شده و سفارشات بعد از این ساعت یا سفارشات ثبت شده در ایام تعطیل، در اولین روز کاری بعدی، تحویل کالا پیک خواهد شد. 

3- زمان دریافت کالای ارسالی از طریق کالا پیک، با توجه به شهر محل سکونت خریدار، بین 24 تا 48 ساعت، متغیر است. 

4- دریافت کالا از انبار کالا پیک، بر عهده خریدار بوده و در صورت تاخیر در دریافت کالا و یا ارسال سفارش به درب منزل، هزینه انبارداری و حمل درون شهری مقصد، از خریدار دریافت خواهد شد.

 

شهرهای تحت پوشش در سامانه کالا پیک به شرح زیر می‌باشد:

ارسال 24 ساعته برای شهرهای:

اراک، اردبیل، اصفهان، آمل، اهواز، ارومیه، بابل، بابلسر، بروجرد، بهشهر، بندر انزلی، تبریز، چالوس، خرم آباد، رشت، زنجان، ساری، سمنان، سنندج، شاهرود، شاهین شهر، شهرضا، شهر کرد، شیراز، شبستر، قائم شهر، کرمان، کرمانشاه، کرج، گرگان، گلپایگان، گنبد، لاهیجان، لنگرود، مشهد، نائین، نجف آباد، نکا، همدان، یزد

ارسال 48 ساعته برای شهرهای:

اندیمشک، آستارا، ابهر، ایلام، بجنورد، بندر عباس، بیرجند، بوشهر، بوکان، بانه، تنکابن، جهرم، خوی، دزفول، دامغان، رامسر، رودسر، رفسنجان، زاهدان، سبزوار، سیرجان، سقز، سلماس، عسلویه، قم، قزوین، کاشان، ماهشهر، محمود آباد، ملایر، میانه، میبد، ماکو، مراغه، مرند، مریوان، مهاباد، میاندوآب، نیشابور، نقده و یاسوج

 

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات خود از طریق مراجعه به صفحه تماس با ما، با پشتیبانی پارسان می، تماس بگیرید.