shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

شیوه‌های پرداخت مبلغ سفارش در سایت پارسان می:

 

1- پرداخت آنلاین

این روش پرداخت، از طریق درگاه بانکی سایت پارسان می، صورت می‌گیرد.

بر اساس قوانین بانک مرکزی، سقف پرداخت آنلاین از هر حساب در هر 24 ساعت، حداکثر 100(صد) میلیون تومان است.

برای پرداخت‌های بیشتر از 100(صد) میلیون تومان، می‌توانید بعد از ساعت 12 شب، اقدام به پرداخت از همان حساب کنید و یا اینکه مابقی پرداخت را از حساب دیگری انجام دهید.

 

2- پرداخت کارت به کارت

این روش انتقال وجه، برای پرداخت‌هایی با مبلغ پائین مناسب است زیرا سقف مبلغ انتقال وجه از طریق کارت بانکی، 10(ده) میلیون تومان بوده و برای مبالغ بالاتر از 10میلیون تومان، می‌بایست از دو یا چند کارت متفاوت استفاده کرد.

 

3- پرداخت ساتنا

با استفاده از انتقال وجه ساتنا می‌توانید تا 100(صد) میلیون تومان را به حساب مقصد جابجا کنید.

توجه داشته باشید که با مراجعه حضوری به بانک، امکان انتقال وجه تا 200(دویست) میلیون تومان نیز برای شما فراهم خواهد بود.

 

4- پرداخت پایا

در روش پایا نیز محدودیت انتقال وجه، مانند ساتنا می‌باشد (100(صد) میلیون بصورت آنلاین و 200(دویست) میلیون تومان بصورت حضوری در بانک)

نکته بسیار مهم: در روش پایا، مبالغ انتقالی در دو مرحله در روز به حساب مقصد واریز می‌شوند و از آنجا که پارسان می، قبل از اطمینان از دریافت وجه، امکان ارسال کالا را ندارد، ارسال خرید شما با وقفه مواجه خواهد بود و کالای شما دیرتر از سایر روش‌ها، ارسال خواهد شد. بنابراین اگر سرعت ارسال برایتان مهم است، از 3 روش اول، استفاده کنید.

 

5- پرداخت در محل

این روش پرداخت، مخصوص شهر تهران بوده و کالای خریداری شده به همراه دستگاه کارتخوان، توسط پیک، به آدرس خریدار ارسال شده و خریدار می‌توانید پس از دریافت کالا و با استفاده از کارت بانکی پرداخت خود را انجام دهد.

توجه داشته باشید که سقف خرید با هر کارت بانکی، حداکثر 100(صد) میلیون تومان بوده و اگر جمع مبلغ کالای خریداری شده، بیش از 100 میلیون تومان باشد باید از کارت دیگری استفاده کنید.

 

5- پرداخت در خرید حضوری

مشتریانی که بصورت حضوری برای خرید اقدام می‌کنند، می‌توانند از روشهای متنوعی مانند: کارت به کارت، استفاده از دستگاه کارتخوان، حواله آنلاین و... استفاده کنند. انتخاب روش پرداخت در خرید حضوری، بستگی به شرایط خریدار و بانک عامل دارد.

 

 

 

 

پارسان می