shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

ضمانت 7 روزه بازگشت کالا در فروشگاه اینترنتی پارسان می

از آنجا که در اکثر مواقع، مشتریان عزیز، خرید خود را بصورت آنلاین و غیرحضوری انجام می‌دهند، فروشگاه اینترنتی پارسان می، برای ارائه خدمات بهتر در راستای جلب رضایت بیش از پیش و رفاه حال مشتریان عزیز، امتیاز ضمانت 7 روزه بازگشت کالا را در اختیار خریداران محترم قرار داده است که طبق شرایط و قوانین زیر قابل استفاده خواهد بود.

 

شرایط اولیه استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا

1-    مهلت استفاده از ضمانت بازگشت کالا، تنها 7 روز از تاریخ وصول کالا توسط مشتری بوده و در صورت پایان یافتن 7 روز، این ضمانت بصورت خودکار باطل خواهد شد.

2-    ضمانت 7 روزه بازگشت کالا به شرط سلامت کامل جعبه و سایر متعلقات کالای ارسالی، قابل استفاده خواهد بود. وجود هرگونه آسیب در بسته بندی کالا و دستگاه (مانند: مخدوش شدن جعبه، نوشتن متن بر روی جعبه، چسباندن برچسب، باز شدن پلمپ و شکستگی و خط و خش روی دستگاه) گارانتی 7 روزه را باطل خواهد کرد.

3-    در شرایطی که کالای خریداری شده دارای مشکل ظاهری باشد، از روشن کردن یا اکتیو و رجیستر کردن آن خودداری کرده و موضوع را سریعاً به پارسان می، اطلاع دهید، در غیر اینصورت، مسئولیتی متوجه پارسان می، نخواهد بود.

4-    خریدهای حضوری مشتریان، به دلیل باز شدن بسته بندی در حضور خریدار و تست و راه اندازی اولیه و تایید صحت سلامت کالا از طرف ایشان، مشمول گارانتی 7 روزه نخواهد بود.

5-    تذکر مهم: از آنجا اولویت بخش پشتیبانی پارسان می، دقت در بسته بندی و رعایت استانداردهای این موضوع می‌باشد، مسئولیت هرگونه آسیب دیدگی ناشی از حمل، بر عهده شرکت، موسسه یا فرد حمل کننده می‌باشد و در صورتی که آسیب وارده در زمان تحویل قابل مشاهده باشد، خریدار می‌تواند از دریافت کالا خودداری کرده و پس از صورتجلسه توسط نماینده شرکت حمل کننده، کالا را به همراه یک نسخه از صورتجلسه و یا مدرک معتبر، به پارسان می، عودت دهد. بهترین راهکار در این شرایط، تماس با پارسان می، در همان لحظه می‌باشد. در غیر اینصورت وجود آسیب دیدگی، باید حداکثر تا 24 ساعت بعد به اطلاع پارسان می، برسد.


شرایط و قوانین مربوط به بازگرداندن کالا به پارسان می

اول: انصراف از خرید:

1-    در صورتی که خریدار کالا به هر دلیلی (مانند: مغایرت در کالای تحویلی با کالای ثبت شده در سفارش یا اشتباه در ثبت سفارش) از خرید خود منصرف شود، فقط به شرط باز نشدن پلمپ کالا، می‌تواند کالا را حداکثر تا 7 روز بعد از سفارش، به پارسان می، عودت دهد. (طبق قوانین مندرج در بند 2 از بخش شرایط اولیه استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا)

2-    وجود مغایرت در سفارش، می‌بایست حداکثر ظرف 24 ساعت پس از دریافت کالا، به اطلاع پارسان می، رسانده شود. ملاک عمل در مغایرت سفارش و ارسال، مشخصات درج شده برای هر کالا در سایت می‌باشد و نه تصاویر کالا در گالری. (طبق قوانین مندرج در بند 2 از بخش شرایط اولیه استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا)

 

دوم: مشکلات سخت افزاری:

خریدار می‌تواند در صورت وجود "مشکل سخت افزاری ناشی از ساخت"، کالای خریداری شده را حداکثر تا 7 روز از تاریخ خرید، به پارسان می، برگرداند. این شرایط شامل تمام دستگاه‌های موجود در سایت می‌شود.

روند استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا و پیگری آن

1-    خریدار می‌بایست پس از مشاهده مشکل، با بخش پشتیبانی پارسان می، تماس گرفته و حتماً با انجام هماهنگی، اقدام به عودت کالا نماید.

2-    کالای برگشتی حتماً باید به همراه جعبه و متعلقات مربوطه و پس از قرار گرفتن در بسته بندی مناسب، به پارسان می، ارسال گردد. (طبق قوانین مندرج در بند 2 از بخش شرایط اولیه استفاده از ضمانت 7 روزه بازگشت کالا)

3-    تمام مشخصاتی که کاربر وارد سیستم نموده (مانند رمز عبور و...)، می‌بایست قبل از ارسال حذف شوند تا اخلالی در روند بررسی دستگاه توسط کارشناسان پارسان می، بوجود نیاید.

4-    آدرس پارسان می، برای برگشت کالا را از بخش پشتیبانی سوال کنید و از ارسال بدون هماهنگی جداً خودداری کنید. آدرس دفتر مرکزی پارسان می، در بخش تماس با ما، قابل مشاهده می‌باشد.

 

روند رسیدگی به کالای برگشتی

1-    کالای برگشت شده به دفتر پارسانی می، حداکثر تا 48 ساعت پس از وصول، مورد بررسی قرار گرفته و سپس جهت تبادل نظر با مشتری تماس برقرار خواهد شد.

2-    در صورتی که دلایل ایجاد مشکل، متوجه پارسان می، باشد (مغایرت در کالای ارسال شده با سفارش یا مشکلات سخت افزاری ناشی از ساخت)، با کمال میل پذیرای حل مساله خواهیم بود.

3-    اگر مساله قابل حل باشد، توسط کارشناسان پارسان می، رسیدگی می‌شود و در غیر این صورت کالای جایگزین در اولین فرصت و برای ارسال به مشتری، آماده خواهد شد.

4-    ملاک وجود اشکالات مورد اشاره، بررسی و تشخیص کارشناسان فنی پارسان می، بوده و سلایق شخصی مشتری در این حوزه وارد نخواهد بود.

 

شرایط عودت وجه

1-    اگر وجود مشکلات سخت افزاری ناشی از ساخت، آسیب فیزیکی قبل از تحویل و مغایرت در مشخصات کالای ارسالی به تایید کارشناسان پارسان می، برسد، هزینه عودت کالا بر عهده پارسان می، خواهد بود و در صورت عدم تایید موارد فوق و یا وجود هر نوع اشکال یا آسیب و ضربه، که به دلیل سهل انگاری خریدار ایجاد شده باشد، همچنین اشتباه در انتخاب کالا در زمان خرید توسط مشتری، کلیه هزینه‌ها بر عهده مشتری می‌باشد.

2-    اگر راهی برای حل مساله پیدا نشود و در صورت تایید پرداخت وجه کالای عودت شده، مبلغ مربوطه ظرف حداقل 7 روز کاری به حساب ایشان واریز خواهد شد.

 

آیا کالای دارای گارانتی می‌تواند از ضمانت 7 روزه استفاده کند؟

خیر.

ارائه سرویس و خدمات پشتیبانی، در کالاهایی که دارای گارانتی هستند، بر عهده شرکت ارائه دهنده گارانتی بوده و امکان استفاده از ضمانت 7 روزه وجود ندارد زیرا کالای دارای گارانتی، بعد از بررسی دقیق مشخصات فنی و فیزیکی، در سایت بارگذاری شده و برای مشتریان ارسال می‌شود و اصل اولیه در شرکت‌های گارانتی کننده اینست که کالاهای دارای اشکال را به هیچ وجه تحت پوشش اولیه قرار ندهند.

 

پارسان می