shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
filter_alt
window
shopping_basket

مشاهده قیمت و خرید کیبورد اپل Apple Magic Keyboard

filter_alt فیلتر ها :
color_lens انخاب رنگ
restart_alt

  کیبورد بی سیم بلوتوثی اپل مجیک کیبورد اپل  Apple Magic Keyboard Wirelessکیبوردهای اپل از چندین سال قبل همیشه به عنوان یکی از بهترین‌ کیبوردهای بازار مشهور بوده‌اند؛ در سال‌های اخیر کمپانی اپل با عرضه مجیک کیبورد اپل Apple Magic Keyboard برای کامپیوترهای مک و اسمارت کیبورد برای انواع آیپدهای خود، کاربران زیادی را به سوی استفاده از این محصولات جانبی سوق داده است. برای آشنایی مختصر با کیبوردهای تولید و عرضه شده توسط شرکت اپل، با پارسان می همراه باشید. 

 

تقسیم بندی کیبورد اپل از لحاظ سازگاری با دستگاه‌ها

خرید کیبورد اپل برای مک

شامل: مجیک کیبورد مینی اپل، مجیک کیبورد مینی اپل با تاچ آیدی ، مجیک کیبورد اپل با کیبورد اعداد، مجیک کیبورد اپل با کیبورد اعداد و تاچ آیدی

 

خرید کیبورد اپل برای آیپد

شامل: مجیک کیبورد آیپد، مجیک کیبورد فولیو آیپد، اسمارت کیبورد آیپد، اسمارت کیبورد فولیو آیپد

 

apple keyboard کیبورد اپل

 

خرید انواع کیبورد اپل برای مک

مجیک کیبورد اپل مینی

این مدل از مجیک کیبورد اپل با سایز کوچک و وزن بسیار سبک، یکی از بهترین مجیک کیبوردها برای کار در مسافرت است. مجیک کیبورد، صفحه کلید اعداد نداشته و فقط یک کلید برای قفل صفحه نمایش دارد. این مجیک کیبورد فقط در رنگ سفید (نقره‌ای) تولید شده است. مجیک کیبورد مینی، به مکانیزم قیچی در زیر کلیدها و باتری داخلی قابل شارژ مجهز است. 

 

مجیک کیبورد اپل مینی با تاچ آیدی

این مدل از کیبوردهای اپل، ساختاری کاملاً مشابه با مجیک کیبورد مینی داشته و تنها مزیت آن، داشتن تاچ آیدی می‌باشد که برای احراز هویت با شناسه اثر انگشت به کار می‌رود. این مجیک کیبورد نیز فقط در رنگ سفید (نقره‌ای) تولید شده است. مجیک کیبورد مینی با تاچ آیدی، به مکانیزم قیچی در زیر کلیدها و باتری داخلی قابل شارژ مجهز است.

 

مجیک کیبورد اپل با نامریک

مجیک کیبورد دارای نامریک، علاوه بر کلیدهای استاندارد مجیک کیبورد مینی به صفحه کلید اعداد نیز مجهز بوده و بیشتر برای کارهای اداری، مالی، مهندسی به کار می‌آید. این کیبورد اپل، از نوع فول سایز با 109 عدد کلید استاندارد است. این مجیک کیبورد فقط در رنگ‌های مشکی و سفید (نقره‌ای) تولید شده است. مجیک کیبورد با نامریک، به مکانیزم قیچی در زیر کلیدها و باتری داخلی قابل شارژ مجهز است.

 

مجیک کیبورد اپل با نامریک و تاچ آیدی

همانطور که از نام این کیبورد اپل پیداست، این مجیک کیبورد، شبیه به مجیک کیبورد با نامریک اپل بوده و به تاچ آیدی نیز مجهز می‌باشد. بنابراین مجیک کیبورد با نامریک و تاچ آیدی، تا اینجای کار کامل‌ترین مدل مجیک کیبورد با بیشترین تعداد کلید و بیشترین امکانات عملکردی می‌باشد. این مجیک کیبورد فقط در رنگ‌های مشکی و سفید (نقره‌ای) تولید شده است. مجیک کیبورد با نامریک و تاچ آیدی، به مکانیزم قیچی در زیر کلیدها و باتری داخلی قابل شارژ مجهز است.

 

apple keyboard کیبورد اپل

 

 

خرید انواع کیبورد اپل برای آیپد

مجیک کیبورد آیپد

این مدل از مجیک کیبورد، برای آیپد پرو 12.9 و 11 و آیپد ایر در نظر گرفته شده و بصورت قابی سبک که از آیپد محافظت می‌کند، ساخته شده است.

مجیک کیبورد آیپد، از مکانیزم قیچی استفاده می‌کند که کلیدهایی با عمق 1 میلیمتر داشته و در زمان تایپ، بسیار بی صدا و پاسخگو است.

این کیبورد اپل در رنگ‌های سفید (با بدنه نقره‌ای) و مشکی (با بدنه خاکستری) عرضه شده است.

در این کیبورد اپل، کلیدهای عملکرد F1 تا F12 وجود ندارد اما به پد لمسی مجهز شده و از حرکات چند لمسی و جابجایی مکان نما پشتیبانی می‌کند.

کلیدهای این کیبورد نور پس زمینه داشته و یک عدد پورت USB-C برای شارژ اضطراری ارائه می‌دهد

همچنین این کیبورد بوسیله جاذبه مغناطیسی به آیپد متصل شده و کاربر می‌تواند، زاویه دید آیپد را با استفاده از پایه پشتی تنظیم کند.

 

apple keyboard کیبورد اپل

 

مجیک کیبورد فولیو آیپد

این کیبورد برای آیپد نسل 10 طراحی شده است و به پد لمسی و کلیدهای عملکرد مجهز می‌باشد. تمام ویژگی‌های مجیک کیبورد آیپد را داشته و از حرکات چند لمسی و جابجایی مکان نما پشتیبانی می‌کند.

علاوه بر وجود کلیدهای عملکرد، تفاوت اصلی این کیبورد با مجیک کیبورد آیپد، اینست که 2 تکه بوده و پایه تکیه گاه و صفحه کلید از هم جدا بوده و قابلیت تنظیم بیشتری برای زاویه دید آیپد، فراهم می‌کند.

 

اسمارت کیبورد (کیبورد هوشمند) اپل آیپد

اسمارت کیبورد اپل دو تفاوت عمده با مجیک کیبورد آیپد دارد. اول اینکه اسمارت کیبورد پد لمسی ندارد و دوم اینکه نیاز به جفت کردن و اتصال ندارد.

اسمارت کیبورد برای آیپد پرو 12.9 و 11 و آیپد ایر طراحی و ساخته شده و شبیه به مجیک کیبورد اما بدون پد لمسی بوده و کلیدهای عملکرد را ندارد.

اسمارت کیبورد اپل، قابلیت تنظیم برای دو زاویه دید را دارد.

 

apple keyboard کیبورد اپل

 

 

اسمارت کیبورد فولیو اپل آیپد

اسمارت کیبورد فولیو اپل دو تفاوت عمده با مجیک کیبورد آیپد دارد. اول اینکه اسمارت کیبورد پد لمسی ندارد و دوم اینکه نیاز به جفت کردن و اتصال ندارد.

اسمارت کیبورد برای آیپد، آیپد پرو 10.5 و آیپد ایر، طراحی و ساخته شده و شبیه به مجیک کیبورد اما بدون پد لمسی بوده و کلیدهای عملکرد را ندارد.

اسمارت کیبورد فولیو اپل، به دلیل برخورداری از بدنه تاشو، قابلیت تنظیم برای حالت های مختلف را دارد.

 

قیمت خرید کیبورد اپل Apple Keyboard

همان طور که مشاهده کردید، کیبورد اپل انواع مختلفی دارد که برای مشاهده قیمت خرید کیبورد اپل، می‌توانید به فروشگاه اینترنتی پارسان می، مراجعه کنید.

 

جدیدترین کیبورد اپل Apple Keyboard

در حال حاضر مجیک کیبورد 3، جدیدترین کیبورد Apple میباشد.

 

خرید انواع کیبورد اپل Apple Keyboard

آخرین اطلاعات نشان میدهد که قیمت خرید مجیک کیبورد اپل و قیمت خرید اسمارت کیبورد اپل از شرایط خاصی پیروی نمی‌کند و بازار این کالا دچار نوسان بالایی است به شکلی که در برخی اوقات، کالای غیر اصل را به جای کیبورد اورجینال اپل، در بازار می‌فروشند.