shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

✔️⚡نسل سوم آیفون اس ای در راه است

__________

⚡نسلسومآیفوناسایدرراهاست

احتمال معرفی آیفون اس ای در بهار 2022


 

احتمال دارد آیفون SE نسل سوم در بهار سال 2022 با طراحی و ظاهر قبلی، اما پردازنده جدید عرضه شود و از ارتباطات5G  نیز پشتیبانی خواهد کرد.
تاکنون شایعات زیادی از سومین نسل آیفون SE منتشر شده است و بیشتر این اخبار تایید می کنند که این گوشی‌ هوشمند اپل، ارزان قیمت ترین گوشی SE هستند و اکنون، با توجه به گزارشات جدید از منابع موثق شایعات گذشته تایید می شود.


به گفته یک نشریه ژاپنی و با توجه به منابع چینی آگاه از سیاست ‌های اپل، سخت ‌افزار آیفون SE جدید در بدنه مشابه آیفون 8 طراحی می شود؛ و نمای جلویی دستگاه یک نمایشگر 4٫7 اینچی از نوع LCD قرار دارد که مشابه نسل گذشته دارای حاشیه های بزرگی در قسمت بالا و پایین است و دکمه هوم در حاشیه پایین نیز مجهز به تاچ آیدی خواهد بود و نمای پشت گوشی نیز تغییر قابل توجهی نخواهد داشت. 


این گوشی که جدیدترین نسل از مدل SE خواهد بود احتمال دارد در نیمه‌ ی اول سال آینده میلادی طبق روال دو سال گذشته به علت بیماری همه گیر کرونا به صورت یک رویداد آنلاین معرفی و عرضه شود.
طبق ادعا های یاد شده در این نشریه ژاپنی از تراشه A15 Bionic در گوشی SE نسل سوم استفاده خواهد شد که به بهترین نحو قدرت پردازشی را تأمین خواهد کرد.

 

 

مشاهده قیمت خرید آیفون اس ای

 


همپنین، مودم X60 کوالکام پشتیبانی از نسل پنجم ارتباطات موبایل یعنی (5G) را برای آیفون SE 2022 به ارمغان خواهد آورد. تراشه A15 با فرایند 5 نانومتری پلاس ساخته می‌شود و دارای 6 هسته‌ ی پردازشی خواهد بود و 4 هسته گرافیکی که آن‌ها را همراهی خواهند کرد.


علاوه بر این نسخه بهبود یافته از آیفون SE، ادعا می شود اپل در حال توسعه نسخه‌ ی جدیدی از آیفون 11 مجهز به نمایشگر 6 اینچی از نوع LED و پشتیبانی از فیس آیدی با فناوری  5Gاست که به عنوان نسل چهارم خانواده SE عرضه کند. اما احتمال شایعه و واقعی نبودن تولید نسل چهارم SE بیشتر از احتمال عرضه آن خواهد بود.

 

پیشنهاد: برای مشاهده قیمت انواع ایفون و خرید ایفون به فروشگاه پارسان می مراجعه کنید.

 

 

 

گردآوری: فروشگاه اینترنتی پارسان می