shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

✔️⚡نسل جدید ایرپاد در راه است

__________

⚡نسلجدیدایرپاددرراهاست

 

طبق گفته تحلیلگران، احتمال دارد اپل در رویداد پیش رو از ایرپاد 3 ، رونمایی کند؛ این ایرپاد نسل جدید اپل  یک هدفون کاملا بی‌سیم خواهد بود که می‌تواند سهم اپل در بازار "پوشیدنی ‌ها" را افزایش دهد.


شنیده‌ ها حاکی از آن است که اپل قصد دارد رویداد Unleashed را برای معرفی لپ تاپ های جدید مک برگزار کند؛ اما این احتمال وجود دارد که کمپانی اپل از سایر محصولات سخت ‌افزاری خود نیز در این رویداد رونمایی کند. البته، نسل سوم ایرپاد استاندارد تنها محصولی است که بیشتر تحلیلگران بر حضور آن در رویداد پیش رو تاکید دارند.

 

   


دن ایوز، تحلیلگر ارشد این کنفرانس در یادداشتی خطاب به سرمایه ‌گذاران می‌گوید که ایرپاد 3 احتمالا در کنار مک‌بوک پرو معرفی خواهد شد. وی با پرداختن به شایعات پیشین، عنوان می‌کند که این ایرپاد جدید دارای طراحی مشابه ایرپاد پرو با ساقه ‌های کوچک‌ تر است و ظاهرا اپل در این هدفون به‌ منظور کاهش هزینه ‌ها از ارائه قابلیت حذف نویز فعال، منصرف‌ شده است

 

 

مشاهده قیمت خرید ایرپاد اپل

 


طبق گزارش ‌های قبلی، ایرپادهای جدید احتمالا از SiP مشابه مدل ‌های پرو بهره خواهند گرفت که در آن، تراشه H1 وظیفه پردازش ‌های صوتی را برعهده دارد. این تراشه همچنین منجر به بهبود کیفیت بیس صدا می‌شود. بررسی‌ های زنجیره تأمین نشان می‌دهد که تولید انبوه ایرپاد ها مدتی است آغاز شده و همین موضوع، احتمال معرفی آن را در هفته جاری بیشتر می‌کند.
همچنین، در اوایل هفته گذشته یک حساب کاربری در شبکه اجتماعی چینی ویبو معروف به  PandaIsBald، ادعا کرد که نسل سوم ایرپاد در رویداد جدید اپل حضور خواهد داشت. 


در حقیقت، این نخستین به ‌روز رسانی ایرپاد های استاندارد، از زمان عرضه نسل دوم ایرپاد در سال 2019 است. ایرپاد نسل دوم اپل 159 دلار با قاب شارژ سیمی و 199 دلار با قاب شارژ بی‌سیم قیمت دارد و احتمالا مدل جدید نیز قیمتی در همین بازه خواهد داشت.

 

 

 

گردآوری: فروشگاه اینترنتی پارسان می