shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

✔️⚡ال جی، ساخت نمایشگر برای آیپد پرو را آغاز کرد

__________

⚡الجی،ساختنمایشگربرایآیپدپروراآغازکرد

آغاز ساخت نمایشگر آیپد پرو توسط ال جی


 

 

با توجه به شایعات اخیر گفته شده، شرکت ال‌ جی، صفحه نمایش های آزمایشی  OLED  را برای نسخه 12٫9 اینچی آیپد پرو آغاز کرده است. ادعا می شود این نمایشگر های ساخته ال جی د‌رمقایسه‌ با پنل‌ های نسخه کنونی از روشنایی، کنتراست و دوام بیشتری برخوردار است.


پس از مطرح شدن یک گزارش مبنی ‌بر احتمال وجود نمایشگر مجهز به OLED  با فناوری  LTPO در آیپد پرو 2023 ، اکنون اطلاعات جدید تری را در اختیار داریم که نشان می‌دهد شرکت ال ‌جی در حال برنامه ‌ریزی برای تولید نمایشگر جدید OLED  مخصوص آیپد پرو نسخه 12٫9 اینچی در سال‌ های 2023 و 2024 است.


همچنین، گفته شده شرکت سامسونگ نیز در کنار ال‌ جی، دیسپلی هایOLED  با اندازه و ابعاد بزرگ تر را تامین خواهد کرد. البته گزارش‌ های قبلی نشان می دهد که اپل قصد دارد در سال آینده میلادی نخستین تبلت مجهز به نمایشگر  OLED  ساخت سامسونگ را با نام آیپد ایر 5 رونمایی کند؛ اما اکنون شواهد نشان می‌دهد که کمپانی اپل از انجام این کار منصرف شده است و احتمال دارد تا سال 2023 شاهد آیپد مجهز به پنل‌ های گفته شده نباشیم.


با توجه به شایعات گفته شده، ال‌ جی قصد دارد با استفاده از فناوری LTPO TFT پنل OLED را تا دو برابر روشن‌تر کند و عمر مفیدش را تا چهار برابر افزایش دهد. اما از آنجا که کاربران آیپد را بیشتر از آیفون نگه می‌دارند و دستگاه آی پد خواهان بیشتری دارد طول عمر و دوام بیشتر نمایشگر می‌تواند ویژگی‌ مهم و ترغیب‌ کننده ‌ای برای فروش این محصول باشد.


پیش بینی می شود نمایشگر های جدید ساخت ال جی، دقیقا مشابه به نمونه ‌های به ‌کار رفته در نسخه‌ های پرو آیفون 13 باشند که از فناوری LTPO TFT برای ارائه نرخ نوسازی 120 هرتز در بهینه ‌ترین حالت پشتیبانی می‌کنند. این فناوری می‌تواند طیف وسیع ‌تری از نرخ نوسازی بین 10 تا 120 هرتز را برای کاربران به‌ ارمغان بیاورد.


اخیرا مشخص شده است که ال‌ جی طبق یک هدف گذاری دو تا سه‌ ساله، قصد دارد 2٫81 میلیارد دلار در ایجاد زیر ساخت ‌های تولید نمایشگر های OLED سرمایه‌ گذاری کند و در سال‌ های آینده، یکی از تأمین‌ کنندگان بسیار مهم اپل خواهد شد.


احتمال دارد نسل بعدی آیپد پرو در نیمه اول سال 2022 رونمایی شود و احتمالا از یک سطح پشتی شیشه ‌ای برای پشتیبانی از شارژ وایرلس و شاسی تیتانیومی، برای افزایش مقاومت در برابر خم ‌شدن برخوردار خواهد بود. علاوه ‌بر این، به‌ احتمال زیاد، تراشه M2 چهار نانومتری در قلب این محصول قرار دارد.

 

 

پیشنهاد: برای دیدن قیمت خرید آیپد اپل، می‌توانید به فروشگاه پارسان می مراجعه کنید.

 

 

گردآوری: فروشگاه اینترنتی پارسان می