shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
window
shopping_basket

✔️⚡قابلیت های جدید حریم خصوصی در آیکلود پلاس

__________

⚡قابلیتهایجدیدحریمخصوصیدرآیکلودپلاس

معرفی ویژگی جدید حریم خصوصی، در نزم افزارهای سیستمی زیر مجموعه اپل مانند آی کلود پلاس


 

در مراسم WWDC2021 اپل، قابلیتهای جدیدی مانند: برخی ویژگیهای جدید در آیکلود، قابلیت جلوگیری از ردیابی در سافاری و حفظ حریم خصوصی در آیفون و آیپد، رونمایی شدند.

یکی از قابلیت های iCloud+ با عنوان ایمیل اختصاصی منتشر شده است، که امکان مخفی سازی آدرس ایمیل، از طریق ایجاد آدرس های جایگزین را به کاربران ارائه می دهد. کاربران میتوانند از این قابلیت در بخش Sign in with Apple نیز استفاده کنند تا از روند کاری اپلیکیشن ها یا سرویس هایی که به آن ها اطمینان ندارند، اعتماد کنند و به صورت ایمن با آن ها در ارتباط باشند.


از دیگر قابلیت های آیکلود پلاس، امکان ذخیره سازی ایمن تصاویر دوربین های مداربسته متصل به هوم کیت است که حداقل تا 200 گیگ داده را به صورت مداوم روی خود ذخیره میکند.

 

 

مشاهده قیمت خرید آیفون

 


همچنین قابلیت ویژه این سرویس در حقیقت سیستم ارتباط امن VPN است که امکان ایمن کردن ارتباط در شبکه اینترنت را از طریق پوشش داده های در حال تبادل ایجاد کرده و مانع از گردآوری اطلاعات و سابقه مرورهای کاربر در فضای اینترنت میشود. روش کار نیز بدین طریق است که ترافیک خروجی دستگاه را رمزگذاری میکند تا علاوه بر سایر منابع، حتی برای خود اپل نیز امکان ردیابی اطلاعات کاربر وجود نداشته باشد.


البته آیکلود پلاس همواره با انتقاد های تند و ویژه ای همراه است چرا که مدت کوتاهی بعد از معرفی این سرویس، خبرگزاری رویترز اعلام کرد این وی پی ان ایمن شده در بسیاری از کشور ها مثل: چین، عربستان، مصر، قزاقستان و... ارائه نخواهد شد؛ از همین رو طرفداران آزادی اینترنت انتقادهای بسیاری روانه این کمپانی بزرگ کرده اند.

 

پیشنهاد: برای اطلاع از آخرین لیست قیمت خرید آیفون به سایت پارسان می مراجعه نمایید.

 

 

 

گردآوری: فروشگاه اینترنتی پارسان می