بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ✦پارسان می✦ کاملا محفوظ می باشد

مرتب سازی :

ایرتگ اپل Air Tag


 

معرفی ایرتگ

یک محصول جدید و کاربردی از اپل در رویداد بهار 2021 موسوم به Spring Loaded  معرفی شد. 

یک روش فوق العاده برای پیدا کردن دسته کلید ، کوله پشتی و هر وسیله ای که نیاز دارید ایرتگ را با آن همراه کنید تا در صورت لزوم بتوانید به وسیله ی برنامه My Find آن را ردیابی کنید .

 

 


ادامه در پائین صفحه


 

 

مشاهده بیشتر

 

ادامه مطالب از بالای صفحه


هنگامی که برای مثال Air Tag را در کیف پول خود می گذارید و فراموش می کنید کیف پول را کجا جا گذاشته اید برنامه My Find به کمک شما می آید. می توانید صدایی از آن پخش کنید که بتوانید آن را سریع پیدا کنید چون ممکن است بین میز یا زیر کاناپه باشد و با پیدا کردن آن جستجوی شما به پایان می رسد. 

 


ایرتگ معرفی شده در سال 2021 سازگار با انواع آیفون های 11 و 11 پرومکس و 12 پرو ، 12 پرو مکس و 12 مینی می باشد. 
 

ایرتگ اپل سازگار با انواع آیفون های منتخب

 

  • ایرتگ چگونه کار می کند؟

ایرتگ یک سیگنال بلوتوث ایمن ارسال می کند که توسط دستگاه های اطراف قابل تشخیص است. مکان ایرتگ شما را با Cloud ارسال می کند و شما می توانید با برنامه My Find که به صورت پیش فرض در گوشی شما وجود دارد بروید آن را از روی نقشه مشاهده و رهگیری کنید . 

 

کارائی ایرتگ اپل

 


مانند کودکی که در جیب او شماره خود را می گذارید که در صورت گم شدن یابنده با شما تماس بگیرد می توانید ایرتگ خود را تنظیم کنید تا یابنده در صورت داشتن گوشی هوشمند با قابلیت NFC  اطلاعات تماس شما را بدست آورد . 

 

 

 

ایرتگ اپل دارای امکان اتصال با گوشی هوشمند با قابلیت NFC

 

 

  • حریم خصوصی در ایرتگ 

شاید برای شما سوال پیش آمده باشد که در این صورت همه می توانند به موقعیت مکانی ایرتگ شما دسترسی داشته باشند اما این گونه نیست.

اپل می گوید داده ها و تاریخچه موقعیت مکانی شما هرگز در ایرتگ ذخیره نمی شود و دستگاههایی که موقعیت Air Tag  شما را پخش می کنند نیز ناشناس باقی می مانند و داده ها رمزگذاری می شود حتی خود اپل هم از محل ایرتگ یا هویت دستگاهی که در یافتن آن کمک می کنند اطلاعی ندارد. 


اگر Air Tag شخص دیگری به محل شما راه پیدا کند آیفون شما متوجه می شود که با شما سفر می کند و برای شما هشدار ارسال می کند اگر هنوز آن را پیدا نکردید می توانید صدا را فعال کنید تا شما را متوجه کند در کجا قرار دارد . 

 

کیفیت بسیار بالای ایرتگ

 

 

در پایان طول عمر یک ساله باتری ، اندازه بسیار کوچک نسبت به کارایی ، مقاومت در برابر رطوبت و آب ، و حل یک مشکل آن هم فراموشی  قرار دادن وسایل ایرتگ را قطعا به یک کالای پر فروش تبدیل خواهد کرد. چقدر خوب که این محصول ساخته شده زیرا حتما از کیفیت بالائی برخوردار است. 

مشاهده بیشتر

جستجوی محصولات

وضعیت موجودی محصولات

دسته بندی

از تا
فیلتر ها
فقط نمایش کالاهای موجود
از تا
دسته بندی ها
info@parsanme.com
021-88853790
whatsapp