shopping_cart
سبد خرید شما more_horiz
support_agent
021-88853790
filter_alt
shopping_basket

✔️ قیمت خرید سرفیس پرو ایکس | Microsoft Surface Pro X

filter_alt فیلتر ها :
color_lens انخاب رنگ
مقدار حافظه Ram
مقدار حافظه داخلی
restart_alt

سرفیس پرو X مایکروسافت - Microsoft Surface Pro X


 

معرفی سرفیس پرو X

سرفیس پرو X، از زیر شاخه های تبلت های هیبریدی مایکروسافت و در دسته سرفیس پرو مایکروسافت Microsoft Surface Pro قرار می‌گیرد ولی به دلیل اینکه شرکت مایکروسافت، از پردازنده کم مصرف مایکروسافت به نام SQ در ساخت سرفیس پرو X استفاده کرده است، آنرا از دسته سرفیس پرو جدا می‌کنیم. این پردازنده نتیجه همکاری بین شرکت مایکروسافت و کوالکام می‌باشد.

سرفیس پرو X، از نمایشگر ضعیف تری نسبت به سرفیس پرو برخوردار میباشد که دلیل آن، رسیدن به رکورد بهتر در مصرف کمتر باتری بوده است.

سرفیس پرو X، با اتصال کیبورد، میتواند همانند یک لپ تاپ کار کند ولی به دلیل اینکه کیبورد در جعبه سرفیس پرو X وجود ندارد، می‌بایستی آنرا از بازار بصورت جداگانه تهیه کنید.

(سرفیس پرو X نیز یک تبلت هیبریدی 2 در 1 محسوب میشود و علاوه بر کیبورد، از قلم مایکروسافت نیز پشتیبانی میکند)

سرفیس پرو X، به خاطر نمایشگر و پردازنده کم مصرف خودش، ماندگاری شارژ باتری بهتری نسبت به محصولات مشابه خودش دارد به طوری که تا 15 ساعت در شرایط کاربری گوناگون دوام خواهد آورد.

با وجود اینکه پردازنده سرفیس پرو X، نسبت به پردازنده سایر سرفیس پرو ها کم مصرف تر است اما به راحتی می‌تواند از عهده کارهای گرافیکی برآید و به گفته کارشناسان مایکروسافت: عملکرد سرفیس پرو X نسبت به مک بوک ایر با پردازنده اینتل، تا سه برابر بهتر است.

 

ویدیوی معرفی سرفیس پرو X مایکروسافت Microsoft Surface Pro X

 

محصولات خانواده سرفیس پرو X:

تا این تاریخ، دو نسل از اعضاء این خانواده به نامهای: سرفیس پرو X با تراشه SQ1 و سرفیس پرو X با تراشه SQ2، تولید شده است که جدیدترین نسل آن که در حال حاضر سرفیس پرو X با تراشه SQ2 در بازار یافت میشود.

سرفیس پرو X با تراشه SQ1 در سال 2019 و سرفیس پرو X با تراشه SQ2 در سال 2020 معرفی شده اند.

 

قیمت خرید سرفیس پرو ایکس

برای مشاهده قیمت خرید سرفیس پرو X میتوانید در همین صفحه به بخش محصولات مراجعه کنید تا در صورت نیاز اقدام به خرید سرفیس پرو X کنید.

بد نیست بدانید در حال حاضر قیمت سرفیس پرو X، در بین تبلت های مایکروسافت، عدد مناسبی به حساب می آید.

در پایان بد نیست بدانید در سال 2023 ، خرید سرفیس پرو 9، بیشتر توصیه می‌شود زیرا مشخصات ظاهری و فنی بسیار بهتری نسبت به سرفیس پرو ایکس و نسلهای بعدی آن دارد.

 

 

پارسان می