بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد ✦پارسان می✦ کاملا محفوظ می باشد

مقالات

ویژگیهای خاص باتری پک Magsafe اپل (پاور بانک اپل)، افزایش طول عمر باتری آیفون و امکان شارژ آن می‌باشد. در این مطلب به نکات مهم درباره باتری پک اپل می‌پردازیم.

510 بازدید بخوانید

استفاده از موس بی سیم برای لپ تاپ اپل یا همان مک بوک، طرفداران زیادی دارد اما کدام یک از انواع موس بیسیم، بهترین موس برای مک بوک است.

1,425 بازدید بخوانید

امکان استفاده از موس بیسیم در آیفون و انجام تنظیمات موس آیفون، یکی از چالش‌های کاربران است که در این مقاله به ارائه راه حل دقیق و کامل آن می‌پردازیم.

3,922 بازدید بخوانید

دغدغه بسیاری از خریداران مک بوک اپل اینست که آیا مک بوک خریداری شده اصل است و از سلامت کامل برخوردار می‌باشد؟ راهکارهای این مقاله شما را در تشخیص اصالت و سلامت مک بوک اپل کمک می‌کند.

1,444 بازدید بخوانید

تصمیم برای خرید مک بوک پرو 2021، می‌تواند، این چالش جدی را برای کاربران ایجاد کند که: کدام لپتاپ اپل را بخرم؟ کدام مک بوک پرو 2021 بهتر است؟ 14 اینچ یا 16 اینچ؟  

538 بازدید بخوانید

مک بوک پرو M1 و مک بوک ایر M1 بعنوان مک بوک 2020 تولید شدند. سعی خواهیم کرد، به خصوصیات و ویژگی‌های مشترک بین  MacBook Pro M1 و MacBook Air M1، بپردازیم.

320 بازدید بخوانید

اپل در اولین رویداد سال 2022 در فصل زمستان، یک سیستم دسکتاپ قدرتمند به نام مک استودیو را معرفی کرد. با توجه به طراحی ظاهری مک استودیو و شباهت آن با مک مینی، نخستین بحثی که بین کاربران مبادله شد، مقایسه مشخصات فنی این دو، باهم بود...

377 بازدید بخوانید

یکی از نامهایی که در عصر دیجیتال، بر سر زبانها افتاده است، نام شرکت مایکروسافت و به تبع آن نام سرفیس مایکروسافت، بعنوان وجه تمایز مایکروسافت با سایر شرکتها می‌باشد. اکنون از خود می‌پرسید: سرفیس چیست؟ سرفیس لپتاپ و سرفیس تبلت چیست؟

1,199 بازدید بخوانید

احتمالا تمامی افرادی که به نوعی مدت‌ها در عرصه فناوری حضور داشته‌اند عبارت اکوسیستم اپل را شنیده‌اند. سیستمی یکپارچه که برخی با لذت و رغبت از این عبارت استفاده می‌کنند ولی احتمالا برخی دیگر حس خوبی از این عبارت نمی‌گیرند و حالت خوشایندی در رابطه با این موضوع ندارند.

540 بازدید بخوانید

از بین انواع ایرپاد، کدام ایرپاد (Airpods) را باید بخرم؟! این سوالی است که برای بسیاری از خریداران انواع هندزفری بی سیم اپل، مطرح است و از این جنبه اهمیت دارد که مخاطب می‌خواهد بداند، مشخصات انواع ایرپادها چیست که بتواند انتخاب درستی انجام دهد.

9,774 بازدید بخوانید

یک از موسهای لمسی و بی سیم که کاربران زیادی در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند، انواع موس اپل می‌باشد. شاید یکی از سوالات کاربران فعلی و افرادی که به تازگی اقدام به خرید موس اپل نموده‌اند، این باشد که انواع موس اپل (Magic mouse) چه تفاوتهایی با هم دارند؟ و اساساً شرکت اپل چند نوع موس تولید نموده است؟

551 بازدید بخوانید

لپ تاپ  اپل به عنوان یکی از حرفه ای ترین لپ تاپ های دنیا، انتخابی است که نیاز به بررسی دقیق و جامعی دارد. در این مقاله سعی داریم تا ضمن معرفی و مرور مک بوک پرو های موجود در بازار، شما را در خرید مک بوک پرو مناسب خودتان، راهنمایی نماییم.

520 بازدید بخوانید
info@parsanme.com
021-88853790
whatsapp