بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد پارسان می کاملا محفوظ می باشد

مقالات

همانطور که می دانیم شرکت اپل هم مانند بقیه تولید کنندگان برای هر کدام از محصولات خود نام و عنوانی را انتخاب کرده است. ما در این متن سعی کردیم که انواع محصولات اپل و اسامی آنها را با ذکر مختصر از مشخصات آن را ذکر کنیم...

296 بازدید بخوانید

در این مقاله درباره تاریخچه مایکروسافت و محصولات و محصولات شرکت مایکروسافت صحبت کردیم. پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را بخوانید.

459 بازدید بخوانید

شاید برایتان جالب باشد که بدانید شرکت اپل با این میزان سرمایه فعلی و محصولات منحصر به فرد چه تاریخچه‌ای داشته و چه شد که به این مرحله از موفقیت رسید. در این پست می‌توانید پاسخ همه سوالات ذهنی خود در این رابطه را دریافت کنید!

454 بازدید بخوانید

خصوصیات محصول جدید شرکت اپل و تفاوت آن را با محصولات مشابه آن می خوانیم.      منبع: https://www.apple.com/mac/m1

460 بازدید بخوانید

شما بعد از خواندن این متن با قابلیت سیری آشنا خواهید شد و در انتها می توانید آن را در گوشی اپل و یا محصولات مرتبط دیگر خود، راه اندازی و از آن استفاده کنید. 

468 بازدید بخوانید

در این متن با مقایسه صفحه نمایش های موجود در بازار و با ارائه اطلاعات مفید و مختصر، با این نوع از صفحه نمایش ها در مک بوک های اپل آشنا خواهیم شد.

471 بازدید بخوانید

در اینجا ما با تاچ بار اپل آشنا خواهیم شد و انواع کاربردهای آن را در شبکه های اجتماعی ، برنامه های مختلف ، مالتی مدیا و اینترنت شناسائی خواهیم کرد .

430 بازدید بخوانید

متن زیر اوج لذت را در استفاده از این ایرپاد برای ما به تصویر می کشد و ما را با مزایایی که در ایرپاد اپل وجود دارد را آشنا می کند.

453 بازدید بخوانید

بعد از مطالعه این مقاله کوتاه، با تکنولوژی اسکن سه بعدی، که شرکت اپل در گوشی های آیفون در محصولات خود بکار برده است را آشنا خواهیم شد.

300 بازدید بخوانید

لذت بردن از صداهای اطراف ما و بیان احساسات ما راه حل هائی دارد که در این متن به آن اشاره شده است.

201 بازدید بخوانید
info@parsanme.com
021-88853790